Haberler

Q-Workshop Zarları Türkiye’de!

Q-WorkshopFrp oyuncularının beklediği büyük an geldi.

Size daha önce Q-Workshop’ta yaşanan yeniliklerden bahsetmiştik. Q-Workshop’u size tanıtmamıza gerek var mı? Hiç sanmıyorum. Ama  yine de bilmeyenler olabilir. Bu nedenle kısacık bir bilgi verelim ve sonra hemen heyecanla beklediğimiz duyurumuzu yapalım.

Q-Workshop,  2001 yılından beri dünyada en çok çeşide sahip olan, ödüller alan ve frp oyuncularının oyunda açmaya kıyamadığı nitelikte frp zarları üreten firmadır. Dünyada birçok ülkede satış ofisleri olan Q-Workshop, distribütörlerini büyük bir titizlikle seçer. Bir süredir FrpNet Conventionlarına destek veren firma yetkilileri ile görüşmelerimizden sonra en doğru kararın beraber yol almak olduğunu düşündük. Yani Q-Workshop, ilk defa Türkiye’de satış yapmaya hazırlanıyor. Frpnet, Q-Workshop’un Türkiye Distribütörü oldu. : ))

Çoğunuzun bildiği gibi FrpNet olarak, bugüne kadar Frp severlere ve oyuncularına her konuda elimizden geldiğince destek vermeye çalıştık. Q-Workshop zarlarını, FrpNet sayesinde siz de internetten tek bir tıkla satın alabileceksiniz ve en geç 3 iş günü içinde adresinize gelmiş olacak. Gümrük, depo masrafı, kargo bekleme süresi gibi pis işleri biz sizin adınıza çoktan yaptık! Bu nedenle size kaymağını yemek kalıyor. Buyrun, birbirinden efsane frp zarlarına kolaylıkla sahip olun, deli gibi mağazaları gezmeyin, yabancı sitelerden satın alıp günlerce bekleyip oyununuzu zarsız oynamak zorunda kalmayın, forumlara nerde zar bulabilirim diye yazıp umutsuzca cevap bekleyerek canınızı sıkmayın… Artık Q-Workshop zarlarını satın alabileceğiniz bir adresiniz var. www.FrpKitap.com

Not: Bol bol atmak isteyeceğiniz bu zarlar sonucunda en çok duyacağınız cümle: “Atıp durma, zarların boşa gitmesin!” olacaktır ama siz kulak asmayın! Atın : ))

Not 2: Satışa düzenli olarak yeni zarlar eklenecektir. Facebook grubumuzdan bizi takip etmenizi öneririz.

Keyifli oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.