Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Patrick Stewart, Son Wolverine Filminde Oynayabilir!

Patrick Stewart, Son Wolverine Filminde Oynayabilir!

patrick-stewart

Geçtiğimiz ay içerisinde ortaya çıkan yeni Wolverine filminin hatları belli olmaya başladı. İlk X-Men filminden bu yana Profesör Xavier’i canlandıran Patrick Stewart, son Wolverine filminde yer alabilir.

Son Wolverine filmi diyoruz, ama işin aslı biraz daha değişik. Aslında sıradaki film, Hugh Jackman’in son Wolverine filmi olacak. Ünlü oyuncu artık Wolverine olarak anılmak istemediğini söylemişti. Ancak Fox’un yapımcı kadrosu, Jackman’ı kandırmayı başarmışlar.

Henüz filmin detayları belli olmasa da, yeni filmin X-Men Apocalypse’den bağımsız olacağını hatırlatmakta fayda var. Yeni Wolverine filminin, Mark Millar’ın efsane öyküsü Old Man Logan‘ı anlatacağı öne sürülüyor. Resmi bir açıklama ortada yok. Ama Hugh Jackman’ın böylesine harikulade bir çizgi roman uyarlamasıyla, Wolverine karakterine veda etmesi daha uygun olacak.

old-man-logan-wolverine

Öte yandan Patrick Stewart’ın da bu filmde yer alacağı söyleniyor. Kendisiyle yapılan bir röportaj sırasında şakayla karışık “Yaşlı Wolverine fikri için Hugh Jackman’in ya yaşlanması ya da fazladan protez makyaj yapılması gerekiyor. Adam yaşlanmıyor, çok iyi gözüküyor” şeklinde bir açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir  Sandman: 24 Hours Diner - Fan Yapımı Sandman Filmi

Old Man Logan çizgi romanı, alternatif bir evrende tüm kötülerin birleşip, dünyayı yok etmesini konu alıyor. Kıyamet sonrası bir atmosferde, ABD’de geçen hikaye Wolverine yani Logan üzerinden anlatılıyor. Bakalım filmin hayata geçirilmesi için önümüzdeki dönemde neler yapılacak.