Haberler

Pasifik Savaşı: İsyan Filmini Herkesten Önce İzleyin

Guillermo del Toro’nun projesi olarak ortaya çıkan Pacific Rim filmi şimdi devam filmi olan Pasifik Savaşı: İsyan (Pacific Rim: Uprising) ile sürüyor. Bu filmi herkesten önce izleyecek olan şanslı kişi olmak ister misin?

23 Mart Cuma günü vizyona girecek olan filmi 21 Mart Çarşamba günü Frpnet’in davetlisi olan 10 kişi erkenden izleme şansı bulacak. İstanbul’da yapılacak ön gösterim için 5 kişiye çift kişilik davetiye veriyoruz!

YouTube player

Filmin Konusu

Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma… Pacific Rim: Uprising insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı.

John Boyega (Star Wars: The Force Awakens), korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken, tek umutları yok edici güçlere karşı bir arada hareket etmektir.

Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Hızlı ve Öfkeli’deki Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (yeni oyuncu Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar.

Pasifik Savaşı İsyan filminin yönetmeni Steven S. DeKnight (Netflix’deki Daredevil, STARZ’dan Spartacus). Filmde ayrıca Jing Tian, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day rol alıyor. 

Ön Gösterime Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Son yıllarda Facebook sayfamız üzerinden yaptığımız Beğen & Paylaş türü çekilişlerden, Facebook’un güvenlik güncellemeleri nedeniyle vazgeçtik. Belki böyle olunca sosyal etkileşim daha az olacak lakin gerçek takipçilerimizin kazanma şansı daha çok olacak. Böylece tamamen organik bir şekilde büyüyen Facebook sayfamızı da yine aynı şekilde büyütmeye devam edebileceğiz.

Çekilişimizi Gleam sistemi üzerinden yapacağız ve bu sistem sayesinde yapacaklarınız oranında çekiliş hakkı elde edeceksiniz. Herkese bol şanslar! Kazananlar 19 Mart günü açıklanacak.

Pacific Rim: Uprising Ön Gösterimi

Eğer çekilişe katılmak için gereken kutuyu göremiyorsanız sizi buraya alalım!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  MetuCon 1433

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.