Anasayfa » Haberler » Oyuncu Kafası Bir Başka! Kadiköy’e “Taunt” Atan Gurme Kumpircilerle Tanışın!

Oyuncu Kafası Bir Başka! Kadiköy’e “Taunt” Atan Gurme Kumpircilerle Tanışın!

World of Warcraft hayranı üç arkadaş Bulut, Mert ve Orhan; oyuncu kimliklerinden bir şey kaybetmeden de profesyonel kariyerlerine devam edebileceklerini fark etmiş. Farklı mekanları ve aktiviteleri ile son yılların gözdesi Kadiköy’e açtıkları gurme kumpircinin adını Taunt Potato Club koyup, Kadiköy’e taunt attıklarının altını çizmek lazım.

Oyun severlerin de gidip keyifli sohbetler edebileceği restorana tauntun ne olduğunu bilen insanların geldiğini görmek bu üçlünün daha da bir hoşuna gidiyor. Taunt Potato Club, bildiğimiz kumpir modelini eşsiz tarifleri ile gurme seviyesine taşıyor. Karidesli, misket köfteli, Arnavut ciğerli çeşit çeşit kumpirler arasında vegan seçeneği de mevcut. Tüm bunların dışında World of Warcraft’a gelen son patchten, League of Legends’taki mevsim finallerinden bahsederken kendi kumpirinizi de hazırlatmak mümkün.

Taunt Potato Club, Caferağa Mahallesi, Dr. İhsan Ünlüer Sokak, Beyaz Apt., 7A, Kadıköy adresinde bulunuyor. Raid’e ara verdikten sonra uğramak lazım! Dilerseniz hemen Taunt Potato Club’ın Facebook sayfasını beğenerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Tavsiye ediyoruz!

İlginizi Çekebilir  Rebel Scum – Star Wars Fan Film