Oyun Haberleri

Yüzüklerin Efendisi Dijital Kart Oyunu Geliyor

Her yaştan insanın bir hayranlık beslediği, J.R.R. Tolkien’in klasikler arasına girmiş kitabı The Lord of The Rings, bu kez yeni bir kart oyunu ile bizlerle! Lord of The Rings kart oyunu The Lord of the Rings Living Card Game çok yakında oyuncularla buluşacak!

Kart oyunları temasını sevenler yıllardır Yüzüklerin Efendisi temalı bir oyun bekliyorlardı. Fantasy Flight Games’in yapımcılığını üstlendiği oyunda, Orta Dünya havasını her ayrıntıda görmek mümkün. Hikaye tabanlı bir oynanış sunan oyunda hikaye modu da mevcut. Çeşitli kartlarla desteleri şekillendirdiğimiz oyunun hikayesi, Sauron’a ve onun güçlerine karşı verdiğimiz mücadeleyi anlatıyor. Oyun, yine Fantasy Flight Games’in masaüstü kart oyunu The Lord of the Rings: The Card Game oyununun dijital uyarlaması şeklinde olacak.

Oyun önümüzdeki aylarda Steam’de Early Access olarak oyunculara sunulacak. Fantasy Flight Games, oyunun çıkışından sonra da Co-op oynanış da sunacaklarını da belirtti. Oyunun tam sürümününü çıkış tarihi tam olarak belli değil fakat firma 2018 yılı içerisinde erken erişimi sonlandırmayı hedefliyor.

Oyunun sadece PC üzerinden oynanabileceğini de belirtelim.

Paylaşılan video:

İlginizi Çekebilir  City of Steam Türkiye Lansmanı Yapıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu