Oyun Haberleri

Yerli Korku Oyunu Death Relives’in Demosu Yayınlandı!

Unreal Engine 5 grafik motoruyla geliştirilen, Aztek Mitolojisi’nden esinlenen yerli korku oyunu Death Relives artık oynanabilir bir demoya sahip.

2020 yılından bu yana Unreal Engine 5 oyun geliştirme motoru ile hazırlanan Death Relives, bir psikolojik hayatta kalma korku oyunu. Death Relives, Cadilar Bayramı’nın gelmesi ile birlikte artık Steam’de oynanabilir bir demoya sahip.

Adrian ve annesi lise mezuniyet balosundan dönerken yolda ıssız ve ormanlık bir alanda, yerde yatan bir beden görürler. Yerde yatan bedene yardım etmek için arabadan ayrılan Adrian’ın annesine beklenmedik bir şekilde saldıran yerdeki beden, onu ormanın derinliklerine doğru sürükleyerek mistik bir şekilde kaçırır.

Annesini kaçıranın bıraktığı izleri takip eden Adrian, büyük bir konakla karşılaşır. Konaktan gelen çığlıkları duyan karakterimiz, konağa girmeye karar verir. Konağın mahzeninden içeri girmeyi başaran Adrian, annesini bulmaya çalışır. Bu süreçte korkunç olaylarla karşılaşan karakterimiz, oyun boyunca konakta yer alan ruhani rahiplerden ve Xipetotec’ten saklanmaya çalışır. Karakterimiz saklanmak için dolapları, perde arkalarını ve sandıkları kullanır. Adrian bir yandan konakta yer alan gizemli bulmacaları çözerek sır perdesini aralamaya çalışırken, bir yandan da annesiyle birlikte konaktan kaçmaya çalışır.

Bağımsız geliştirilen oyunları istek listesine eklenmek, oyunlar için oldukça önemli. Sizler de Death Relives’i istek listenize ekleyerek oyuna destek olabilirsiniz. Death Relives’in demosunu oynamak ve oyunu istek listenize eklemek için oyunun mağaza sayfasına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Death Relives’i diğer sosyal medya hesaplarından takip etmek isterseniz aşağıda yer alan bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Instagram
Youtube
Steam

Nyctophile Studios Hakkında

Nyctophile Studios, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuş orta ölçekli bir oyun stüdyosudur. Bilgisayar ve konsol odaklı oyunlar geliştirme hedefi olan Nyctophile Studios, 2 yılı aşkın süredir ana planı olan Death Relives üzerinde çalışmaktadır.

Nyctophile Studios, kuruluşunun ardından Sony’e partnerlik için başvuruda bulunmuştur. Death Relives’in proje planını ve oynanabilir demosunu Sony’e ileten stüdyo, kendisine Playstation partnerleri arasında yer bulabilme imkanına erişmiştir. Bünyesinde 30’dan fazla çalışan bulunduran Nyctophile Studios, aldığı tohum yatırım ile yoluna devam etmektedir. Stüdyonun ana hedefinde Death Relives’i multiplatform olarak Pcde Steam ve Epic Games’e, konsolda ise Xbox X/S ve Playstation 5 e çıkarmak vardır.

Nyctophile Studios’u takip etmek için aşağıdaki linkleri kontrol edebilirsiniz.

LinkedIn
Twitter
Youtube
Websitesi
Instagram

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.