Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Xbox Series X Performansına 7 Mayıs’ta Tanık Olun!

Xbox Series X Performansına 7 Mayıs’ta Tanık Olun!

Microsoft’un yeni nesil oyuncu konsolu Xbox Series X’in, performansına dair ilk tanıtımı 7 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek.

İlk kez 2019 Game Awards sahnesinde karşımıza çıkan yeni nesil oyuncu konsolu Xbox Seris X hakkında yeni bilgiler yavaşça ortaya çıkmaya başladı. Microsoft’un duyurusuna göre mayıs ayının ilk haftası içerisinde düzenlenecek etkinlikle konsolun performansı takipçilerine gösterilecek.

Bu hafta içerisinde duyurusu yapılan Assassin’s Creed: Valhalla’nın tanıtım videolarında başı çekmesi bekleniyor. Ayrıca Microsoft ile tanıtım anlaşması yapan CD Projekt RED tarafından da Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu bekliyoruz.

Microsoft’tan Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu: Xbox One X

Bu tanıtım günü, cihazın teknik detaylarına değinmek yerine performans kısmına odaklanacak. Yeni nesil konsolun oyunculara ne gibi imkanlar sağladığını ilk gözden bu tanıtım gününde göreceğiz.

Elbette tanıtıma bu bahsettiğimiz oyunlar dahil olmayacak. Microsoft’un en büyük kozlarından biri olan Halo: Infinite de oynanabilirlik açısından ilk kez 7 Mayıs 2020 tarihinde karşımıza çıkacak.

Bu arada detaylar için Frpnet’i takip etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir  Fallout 4 Açılış Videosu