Oyun Haberleri

World of Warcraft: Legion Çıktı!

world-of-warcraft-legion-banner-2

Gökyüzünden fel ateşi yağmuru yağıyor ve korkunç büyüklükte iblis orduları Azeroth’a akın ediyor. Burning Legion geri döndü ve Blizzard Entertainment’ın başarı devasa çoklu-oyuncu rol yapma oyunu World of Warcraft: Legion genişleme paketi çıktı!

Legion’da warlock Guldan’ın Horde ve Alliance’ın bugüne kadar karşılaştığı tüm düşmanlardan daha güçlü olan bir iblis ordusunu beraberinde getirmesiyle Azeroth yok olma tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Legion’ın yıkıcı seferini durdurmak için Azeroth’un koruyucuları Broken Isles’ın mistik sırlarını ortaya çıkarmak, efsanevi güçlere sahip olan Artifact silahlarını bulup ustalaşmak ve Order Hall içinde kendilerine benzer şampiyonları bir araya toplamak için heyecanlı bir maceraya çıkacaklar.

wow-illidan

Oyuncular ayrıca bu umutsuz zamanlarda kötü şöhretli Illidan the Betrayer’ın fel tarafından lekelenmiş müritleri, Illidari’nin Demon Hunterlar’ı ile yasak bir anlaşma yapacaklar. Azeroth’un kahramanları başarısız olursa krallıklar yanacak.

“Warcraft ana çatışmalarından birine, Burning Legion’a karşı süregelen savaşa, dönerek oyuncuları bugüne kadarki en epik maceralarına göndermekten büyük heyecan duyuyoruz,” diyor Blizzard Entertainment CEO’su ve kurucu ortağı Mike Morhaime. “Legion’ı oyuncuların World of Warcraft’ı farklı şekillerde tecrübe edebilmeleri için yeni özellikler ve içeriklerle doldurduk; yepyeni bir kahraman sınıfı, kendi gelişme yollarına sahip olan inanılmaz Artifact silahları ve her zamankinden daha fazla özgürlük. Oyuncuların bu genişleme paketine eklediğimiz her şeyi görmeleri için sabırsızlanıyoruz.

World of Warcraft: Legion kahramanlara Azeroth’u kurtarmalarında yardımcı olacak yeni özellikler ve içerikler sunuyor:

Yeni Kahraman Sınıfı: Demon Hunter

world-of-warcraft-legion-gorsel-002

Yıkıcı ve hüner dolu saldırılar için Havoc’u veya müttefiklerinizi zarar görmekten korumak için iblis güçlerinizi kullanacağınız Vengeance’ı seçin. Demon Hunter’lar oyuna 98. levelden başlıyorlar, böylece Broken Isles’taki savaşa hemen katılabileceksiniz.

Yeni Özellik: Artifact Silahları

wow-legion-artifakt

Burning Legion’a karşı kullandıkça güçleri daha da artacak olan, Ashbringer ve Doomhammer gibi Warcraft tarihinin en ünlü silahlarını, sınıflara özel efsanevi Artifact silahlarını kullanmakta ustalaşın.

Yeni Kıta: The Broken Isles

wow-legion-broken-isles

Seviyesi levelinize göre dinamik olarak ayarlanan yeni bölgeleri keşfedin. Mistik titanların kontrolü için savaştığı Stormheim’ın vrykul diyarlarını gezin, Azsuna’nın gece elfi harabelerinin sırlarını ortaya çıkarın; Val’sharah’ı Emerald Nightmare’in pençelerinden kurtarın – yolunuzu kendiniz çizeceksiniz.

Level 100’e Yükseltin

legion-boost

Bir adet level-100 karakter yükseltmesi ile Legion ile savaşın ön saflarındaki yerinizi alın. Yükseltmeyi kabul etmeden önce Legion’ın yeni Class Trial sistemi ile farklı sınıfları deneyebilirsiniz.

Yeni Özellik: Order Hall

wow-legion-order-hall

Sınıfınızın üyeleriyle bir araya gelin ve Legion’a karşı direnişi birlikte planlayın. Aralarında ikonik Warcraft karakterlerinin de bulunduğu şampiyonları ve askerleri hedefinize ulaşmak için görevlere gönderin.

Yeni PvP Honor Sistemi

wow-legion-pvp

Yeni Honor sisteminde ilerleyerek yepyeni PvP’ye özel güçler kazanın ve Arena’da, Savaş Alanlarında ve PvE içeriğinde işinize yarayacak ödüller kazanın.

Yeni Özellik: Dünya Görevleri

wow-world-quests

Maksimum level karakterler için sürekli değişen maceraları tecrübe edin. Nadir bulunan hazinelerin peşine düşün ve elit yaratıkları öldürmek için güçlerinizi birleştirin.

World of Warcraft: Legion Amerika, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güneydoğu Asya’da yayında; Çin, Kore, Tayvan bölgeleri, Hong Kong ve Macau’da ise 1 Eylül’de başlayacak. Genişleme paketi hakkında daha fazla detay için www.wowlegion.com adresini ziyaret edin.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.