Oyun Haberleri

Warcraft Arclight Rumble Duyuruldu! Warcraft, Mobile Geliyor

Blizzard Entertainment dün yaptığı açıklamada, Warcraft evreninde geçen Warcraft Arclight Rumble mobil oyunu duyurdu.

Android ve iOS cihazlar için hazırlanan hızlı tempolu, oynaması ücretsiz bir mobil aksiyon strateji oyunu olan oyun, bu yıl içinde piyasaya sürülecek.

Warcraft Arclight Rumble‘da oyuncular, oyunun Google Play Store açıklamasına ve resmi web sitesine göre koleksiyonluk Warcraft minyatürleri ile savaşacaklar. Blizzard, Warcraft mobil oyununun 70 görev ve PvP savaşları yanı sıra “devasa tek oyunculu bir macera” sunacağını söylüyor. Oyunun web sitesinde Conquest, Dungeons, Raids ve Co-Op dahil olmak üzere birden fazla mod vaat ediliyor.

YouTube player

Oyuncular, Jaina Proudmoore ve Grommash Hellscream gibi kahraman karakterler de dahil olmak üzere masaüstü minyatürler gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir orduyu kontrol edecekler. Blizzard, 65’in üzerinde Warcraft minyatürü ve Alliance, Horde, Beast, Undead ve Blackrock olmak üzere beş oynanabilir taraftan karakter vaat ediyor. Blizzard, oyuncuların kahramanlarının seviyesini yükseltebilecek ve özel yeteneklerin kilidini açabileceklerini ve Warcraft Arclight Rumble‘da haftalık ve aylık mücadelelerde yer alabileceklerini söylüyor.

Aşağıdaki videoda Warcraft Arclight Rumble oynanışına kısa bir bakış var.

YouTube player

İlgilenen oyuncular, oyunun web sitesi ve Battle.net aracılığıyla Warcraft Arclight Rumble için ön kayıt yaptırabilirler.

Warcraft Arclight Rumble duyurulmadan önce, 25 yıldan daha eski bir franchise olan Warcraft’ın tek mobil varlığı Hearthstone‘du. Oynaması ücretsiz olan bu oyun, iOS cihazlarına Nisan 2014’te, Android cihazlara ise o yılın sonunda ulaştı. Şimdi Warcraft, aksiyon mobil oyununa da yakında kavuşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.