Oyun Haberleri

Vikingler Toplanın! Valhalla’yı Dünya’ya Getiriyoruz

valhalla-hills-banner

Tüm hayatını tanrılarını memnun edebilmek için harcıyorsun. Savaşıyorsun ve onurunla ölüyorsun. Ve işte şimdi! Zavallı Vikingler Valhalla’ya girebilmek için Asgard kapıları önünde bekliyorlar. Fakat nankör tanrılar onlara hakettiklerini vermiyor, kapıları hemen önlerinde kapatıyor.

Funatics Software tarafından geliştirilen ve Daedlic Entertainment tarafından dağıtımı yapılan eğlenceli strateji oyunu Valhalla Hills çıktı!

Viking klanı, “Dünya’da Valhalla” yaratmak üzere yüksek bir dağın zorlu koşullarında hayatta kalmaya çalışarak büyük bir inşaata girişiyorlar. Çünkü Asgard’ın kapıları onlara kapandı. Bizler de bu Vikingler’e yardım ederek Odin’in gözüne girmeye çalışacağız.

valhalla-hills

Oyunda yönettiğimiz Viking klanı ile büyük bir uygarlık yapmaya çalışıyoruz. Oyun genel anlamıyla Settlers’a benziyor fakat bu sefer elimizde Vikingler var.

Bu eğlenceli strateji oyunu Steam’de yerini aldı. Siz de keyifli vakit geçirmek ve Dünya’da Valhalla’yı kurmak için Vikingler’e yardım etmek istiyorsanız sizi hemen buraya alalım.

Şimdiden iyi eğlenceler.

Oyun videosu:

İlginizi Çekebilir  Rocket League İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu