Oyun Haberleri

Vahşi Batı Temalı Weird West Hakkında Yeni Bilgiler Var

Geçtiğimiz yıl tanıtılan, kendine has grafikleri olan Wolf Eye imzalı Weird West hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Weird West, tasarımsal ve oynanabilirlik açısından oldukça ilginç duruyor.

Evlerimize kapandığımız ya da çok dikkatli bir biçimde dışarıda hayatımıza devam etmeye çalıştığımız şu dönemde, az da olsa oyunlar hakkında bilgiler yayınlanmaya devam ediliyor. PC Gaming Show 2020’nin bir parçası olarak büyük bir tanıtımla önümüze sunulan Weird West hakkında da yeni bilgilere ulaşmış olduk.

Aksiyon-RYO türündeki Weird West, ilk defa geçtiğimiz yıl duyurulmuştu ancak çok büyük bilgiler paylaşılmamıştı. Şimdi ortaya çıkan bilgileri bir araya getirdiğimizde Weird West’in birçok farklı oyundan ilham aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Biraz Fallout 1, biraz Red Dead Redemption 2 kokan oyun özgürlük ve oynanabilirlik açısından izometrik Dishonored’a benziyor desek çok da saçmalamayız.

Weird West, daha çok hikaye anlatıcılığı üzerine odaklanıyor ancak oyuncuları da aksiyon konusunda yalnız bırakmıyor. Hikayede beş farklı karakteri kontrol edebileceğiz. Bir sonraki karaktere geçtiğimizde, önceki canlandırdığımız karakteri de ekibimize alma şansımız olacak. Elbette oyun boyunca verdiğimiz kararların da büyük etkisi olacak.

Net tarihi olmasa da Weird West’in, 2021 yılında bizimle buluşması bekleniyor. Şimdilik sizler için aşağıya bıraktığımız bir tanıtım videosu bırakıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Hearthstone Oyununa Yeni Macera - One Night in Karazhan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu