Oyun Haberleri

Ubisoft Forward Etkinliğinde Yeni Oyunlar Tanıtıldı

Ubisoft’un online olarak düzenlediği Forward etkinliğiyle beraber Watch Dogs: Legion, AC: Valhalla ve Far Cry 6 oyunlarına yakından bakma fırsatı yakaladık.

Bugün itibariyle TSİ 22.00 başlayan Ubisoft Forward etkinliği firmanın yeni oyunlarına bakmamıza olanak sağladı. Oyunların çoğunun duyurusu geçen aylar içerisinde yapılmıştı fakat ilk defa hepsine yakından bakabildik.

Etkinlik Watch Dogs: Legion ile açıldı. Kısa bir filmin ardından, oynanabilirliğe dair önceden yayınlanan görüntülere göre daha geniş bir izlenim sahibi olduk.

Watch Dogs: Legion (29 Ekim 2020)

İngiltere, Londra’da geçecek olan Legion’da baskıcı bir rejim kuran Albion isimli özel güvenlik kuvvetlerine karşı bir isyan başlatacağız. Önceki tanıtımlarda gösterildiği üzere, şehirdeki NPCler ile etkileşime geçip kendimize bir isyan takımı kurabileceğiz. Bu karakterlerin çeşitliliğine ve hepsinin farklı özelliklerine genişçe yer verildi.

Assasin’s Creed: Valhalla (17 Kasım 2020)

Geçen Nisan ayı içerisinde tanıtım filmiyle karşımıza çıkan AC: Valhalla, bildiğiniz üzere Viking teması üzerine inşa edilmiş. Bu yılın sonunda piyasaya sürülecek olan Valhalla, önceki oyunlardaki mekanikleri korurken yeni içeriklerle oyuncuların karşısına çıkacak. Yağma yapma, yerleşim yeri kurma gibi birçok farklı özellik bizi bekliyor olacak.

Far Cry 6 (18 Şubat 2021)

Firmanın vazgeçilmez serilerinden biri olan Far Cry 6 için de uzun bir fragman gösterildi. Aslında birkaç gün öncesinde fragman sızdırılmıştı; yeni bir şeyle karşılaşmadık desek doğru olur. Öte yandan hikayenin 60-70ler dönemindeki, Latin Amerika menşeili bir ülkede geçeceğini görmüş olduk. Giancarlo Esposito’nun baş kötü olduğu Far Cry 6’nın tanıtım filmindeki detaylar gerçekten muazzamdı.

Diğer Tanıtımlar

Bu üç büyük tanıtımın yanı sıra Hyper Scape isimli Battle Royale oyunu, Brawlhalla’nın mobil sürümü, dans oyunu Just Dance 2020, The Crew 2, The Division 2, Rainbow Six: Siege için güncellemeler yer aldı.

Etkinliğe tekrar göz atmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Onurun İçin Hayatta Kal - For Honor İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu