Oyun Haberleri

Türk Yapımı Monochroma Çıkıyor!

monochroma-oyun-banner

Yapımcıları tarafından distopik bir dünyada geçen sinematik puzzle platform oyunu olarak adlandırılan Monochroma, aldığı destekler sayesinde sonunda piyasaya çıkıyor. Resmi açıklamaya göre oyun Steam üzerinden 28 Mayıs tarihinde yayınlanacak.

Monochroma, Nowhere Studios isimli bir Türk firması tarafından geliştirildi. Oyun hakkında çıkan haberleri ve gelişmeleri de Frpnet üzerinden olabildiğince sizlere aktarmaya çalıştık. Sonunda beklenen duyuru resmi olarak yapıldı.

1950’lilerin havasında bir distopyada geçen hikayemizde iki kardeşin korkunç bir suça tanıklık etmesiyle başlayan maceralarını izleyeceğiz. Diyaloglara yer verilmeden hazırlanan Monochroma son zamanların en başarılı Indie oyunlarından biri olmaya aday. Gerek hikayesi, gerek tasarım çalışmaları ve oynanabilirliği ile gelişim sürecinde bile birçok kişinin dikkatini çekmişti.

Siyah-beyaz bir dünyada labirentlerin, tünellerin ve bulmacaların içerisinde koşturacağımız Monochroma 28 Mayıs itibariyle Steam üzerinden satışa çıkacak. Windows PC, Mac ve Linux desteği verecek oyuna Frpnet ailesi olarak da şimdiden başarılar diliyoruz =)

Monochroma’dan görüntüler:

İlginizi Çekebilir  Shoppe Keep - Fantastik Dünyada Bir Tükkan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu