Oyun Haberleri

Türk Yapımı GHOUL, Steam Greenlight’ta

Türk yapımı oyunlar, oyun dünyasında gitgide kendisine daha fazla yer bulmaya başladı. Bunlardan birisi de Steam’de yeşil ışık yakmayı bekleyen GHOUL.

Korku ve macera türündeki oyun esas olarak Kaç ve Saklan mekaniklerine sahip bir yapı içeriyor. Kısacası önümüze çıkan şeylerle dövüşüp onları yere sermektense onlardan kaçmak ve uzaklaşmak temalı bir oyun bizi bekliyor. Oyunun konusu kısaca şöyle;

Yaşadığın olayların şans eseri gerçekleştiğini söyleyebilir misin, yoksa yaptıklarının bir sonucu mu?

Bir adam ve çalman gereken kesesi. Her zaman aldığın klasik işler gibi. Bu sefer farklı olan ne peki; kaldığın otel? Hedefindeki adam? Oteldeki diğer misafirler? Yoksa kesenin içindeki mi ?..

Unreal Engine 4 kullanılarak hazırlanan, kendinden önce gelen korku oyunlarından farklı olarak yüksek grafik ve özgün kurgusal hikayesi ile oyuncuya sürükleyici bir oyun keyfi yaşatacak.

Yayınlanan fragman, oyun içi grafiklerle aynı. Kısacası ne kadar gelişmiş grafiklerle karşı karşıya olduğumuzu görebiliyoruz.

Siz de GHOUL için Steam Greenlight’ta buradan oy verirseniz, bir oyunumuz daha uluslararası platformda kendisine yer bulabilir.

İlginizi Çekebilir  DICE Oyun Ödülleri 2017 Kazananları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu