Oyun Haberleri

Türk Yapımı Dark Raid Oyununu Microsoft Tanıttı

dark-raid-robot-savaslari-banner

Dark Raid oyununu sizlere daha önce burada tanıtmıştık. Yapım aşamasında son noktaya gelen ekip E3 Fuarı’nın da konuğu oldu.

Dünya teknoloji devi Microsoft, E3 Fuarı’nda Xbox için duyurduğu oyunlar arasına Dark Raid’i de ekledi. Türk yapımı Dark Raid oyunu da büyük firmalar ile kol kola yavaş yavaş geliyor!

Bilimkurgu aksiyon türündeki oyunun Microsoft ile duyurusunu ekip şu şekilde yaptı;

Geliştirmekte olduğumuz Dark Raid Robot Savaşları isimli oyunumuz dünyanın en büyük oyun fuarı olan E3’te Microsoft tarafından Xbox One için gelecek yapımlar arasında tanıtılmıştır.

Fuar sırasında ve Xbox’ın resmi Youtube kanalı üzerinden içeriklerimizi inceleyen oyunculardan bir çok olumlu geri dönüş almış bulunmaktayız. Oyun dinamikleri üzerinde önerileri doğrultusunda daha fazla optimizasyon ve eklemeler yapmaya karar verdik. Bu eklemelerin yanı sıra oyunumuzun ücretsiz oynanabilirlik noktasında ciddi dengelemeler yapmaktayız.

Market kısmında satılacak ürünlerin oyuncuların birbirine çok fazla üstünlük kurabileceği ürünlere yer vermeyeceğiz ve market kısmında sadece kozmetik ürünlerin yer alacağı bir dengeleme yapmaktayız.

Oyunumuzu 2015 yılının son çeyreğinde Xbox One ve PC (Mac, Linux, Windows) platformları için yayınlayacağız.

Microsoft tarafından yayınlanan fragman:

İlginizi Çekebilir  Savaşa Hazır Olun! Warcraft III: Reforged Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu