Oyun Haberleri

Türk Yapımı Colony Oyunundan Yeni Fragman Yayınlandı

Türk oyun stüdyosu SKEB Studios ve Harun Can tarafından geliştirilen bilimkurgu türündeki uzay temalı Colony oyunundan yeni fragman yayınlandı.

Deadpool ve Spider-Man gibi karakterlere ses veren ve neredeyse televizyondaki her dublajlı yapımla evimize giren Harun Can, Colony oyununda ATLAS‘ı seslendiriyor. Fragmandaki Atatürk detayı ise tüylerimizi diken diken edip yüzümüzü gülümsetti.

Colony Oyununun Konusu

Yakın bir gelecek… Dünyadaki uzay üssünden yolculukları başlayan astronotlar, yeni bir koloni arayışı için Mars gezegeninde araştırmalar yapmaya karar verdi. Her şey yolunda gidiyordu, ta ki iki astronot girdikleri mağarada kaybolana kadar… Ekip üyelerinden Atlas ve Scarlett, kaybolan arkadaşlarını bulmak için çıktıkları yolda yalanlar üstüne kurulmuş bir dünyanın ardındaki gerçeğin peşine düştü. Bu macerada onlara katılmak için davetlisiniz…

Colony oyununun çıkış tarihi henüz belli değil ancak detaylar açıklandıkça biz de duyurmaya devam edeceğiz. Dilerseniz oyunun resmi sitesinden de gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Emeklerinize sağlık, heyecanla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  NASA 7 Yeni Gezegen Keşfettiğini Açıkladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu