Oyun Haberleri

The Last of Us Part 2 10 Milyon Satış Barajını Geçti

Naughty Dog oyunun 10 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu, ayrıca çok oyunculu TLOU oyunu da ilerleme kaydediyormuş.

Oyunun iyi ya da kötü olduğu tartışıladursun, geçtiğimiz senenin ödül canavarı The Last of Us Part 2 halen PlayStation cephesinin en büyük başarılarından biri olmayı sürdürüyor. PlayStation Blog’da paylaşılan “The Last of Us’ın Büyüyen Geleceği” başlıklı güncellemeye göre oyun 2022 Bahar dönemi itibariyle tamı tamına 10 milyon satış barajını geçmiş durumda.

Serinin popülaritesi katlanarak artmaya devam ederken Naughty Dog’un da durmaya niyeti yok gibi. Güncellemeyle bir sonraki The Last of Us oyununun geçtiğimiz dönem ucundan kıyısından duyurulan çok oyunculu TLOU olacağı resmen kesinleşmiş durumda. Firma paylaştığı konsept tasarımla oyunun ilerleme kaydettiğini ve TLOU Factions’dan kat ve kat büyük bir oyun olacağını söylüyor. Ayrıca ilk sezon çekimleri geçtiğimiz gün tamamlanan HBO‘nun The Last of Us dizisinden Pedro Pascal ve Bella Ramsey‘e Joel ve Ellie olarak ilk bakış da paylaşıldı.

Neil Druckmann‘ın baş yapımcı olarak görev aldığı dizide oyunlarda Ellie ve Joel’e hayat veren Ashley Johnson ve Troy Baker da kilit rollerde yer alacakmış.

Dizinin ve çok oyunculu TLOU’nun çıkış tarihi henüz netleşmese de 2 Eylül’de piyasaya çıkacak olan TLOU Remastered açlığımızı bir nebze dindirecek gibi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.