Oyun Haberleri

The Elder Scrolls Online: Necrom Bölümü PC İçin Çıktı

ZeniMax Online Studios ve Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online destanının en yeni bölümü The Elder Scrolls Online: Necrom‘u piyasaya sürdü.

The Elder Scrolls Online: Necrom, 30 saati aşan yeni içerik sunuyor ve oyuna keşfedilecek iki yeni bölge, üzerinde ustalaşacak yepyeni bir sınıf olan Arcanist ve ortaya çıkarmanız gereken, gerçekliğin kendisini tehdit eden şeytani bir komplo getiriyor. Necrom bölümü şimdi PC/Mac için çıktı ve 20 Haziran 2023‘te Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkacak.

Necrom, Scribes of Fate DLC‘si ile başlayan hikâyeyi devam ettiriyor ancak oyuncuların bu bölümün sunduğu tüm içerikleri deneyimlemek için önceki DLC‘yi tamamlamış olmaları gerekmiyor.

Telvanni Yarımadası ve Apocrypha

House Telvanni‘nin sinsi büyücülerine ve Necrom şehrine ev sahipliği yapan Telvanni Yarımadası‘nın yükselen mantar ormanları Morrowind‘in diğer bölgelerine gitmiş olanlara tanıdık gelebilir. Bu yeni bölge, oyuncuların keşfetmesi için yeni yan görevler, World Boss‘lar, zindanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi eşsiz mücadele içeriyor.

YouTube player

Necrom ayrıca oyuncuların Hermaeus Mora‘nın kendi diyarı Apocrypha‘yı keşfetmelerine de olanak tanıyor. Oblivion‘un bu gizemli ve neredeyse sınırsız bilgi içeren bölümünde birçok ölümlü buradaki sonsuz kütüphanelerde gezinirken ruhlarını kaybetti. Ayrıca oyuncular Aprocypha‘nın yepyeni bir bölümü olan Chroma Incognito‘yu keşfedebilecekler. Bu yeni alan daha önce görülmüş hiçbir yere benzemiyor ve Apocrypha’nın geri kalanı gibi oyuncuların keşfedebileceği sayısız tehlike ve sır içeriyor.

Arcanist

Necrom en çok talep edilen güncellemelerden biri olan yeni oynanabilir sınıf Arcanist‘i getiriyor. 2019 yılında Elsweyr bölümüyle gelen Necromancer‘dan bu yana ESO‘ya eklenen ilk yeni sınıf olan Arcanist hasar vermek, gelen darbeleri karşılamak ve kendinizi veya müttefiklerinizi iyileştirmek için Apocrypha’nın yasak güçlerini kullanıyor.

Yeni Mücadeleler ve Yoldaşlar

Necrom bölümü ayrıca yeni bir grup mücadelesi olan 12 oyunculu Trial Sanity’s Edge‘i ve yeni bir dünya etkinliği olan Bastion Nymic‘i de içeriyor. Necrom ayrıca oyunculara iki yeni yoldaş getiriyor: Sharp-as-Night ve Azandar Al-Cybiades. Her iki yoldaş da bu yeni bölümde davanızda size eşlik edebilir, seviye atlayabilir ve eşyalar kuşanabilir. Her bir yoldaş kendi hikâyesini, savaş becerilerini ve kilidini açabileceğiniz görev zincirlerini beraberinde getirir.

The Elder Scrolls Online: Necrom’un şimdi satın alınabilir dört sürümü mevcut:

  • The Elder Scrolls Online Deluxe Collection: Necrom
  • The Elder Scrolls Online Collection: Necrom
  • The Elder Scrolls Online Deluxe Upgrade: Necrom
  • The Elder Scrolls Online: Upgrade: Necrom

Her iki Collection sürümü de ana oyunu, Necrom bölümünü ve önceki tüm bölümleri içeriyor. ESO ve diğer bölümlerine zaten sahipseniz her iki Upgrade sürümü de Necrom bölümüne erişim sağlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.