Oyun Haberleri

Tartarus, Steam Greenlight İçin Destek Bekliyor!

Yerli oyun stüdyosu Abyss Gameworks, bilimkurgu türündeki oyunları Tartarus için yeşil ışık yaktırmak istiyor. Bunun için de oyuncuların desteğine ihtiyacı var!

TARTARUS birincil şahıs bakış açısından oynanan, aksiyon elementleri içeren, karanlık bir evrende geçen bilimkurgu türünde bir oyundur. Unreal Engine 4 motoru ile Abyss Gameworks tarafından 7 kişilik bir ekip ile geliştirilmiştir. Oyunda gemiyi (TARTARUS) hacklemek için “Terminalleri” kullanmamız gerekiyor.

tartarus-resim1

Terminal komutları oldukça karmaşık ve ayrıntılıdır ki doğru komutu doğru yerde gerçekten yazmanız gerekmektedir. Bu da oyuncuya gerçekten gemide olduğu hissini, gerçekten gemiyi hacklediği hissini mümkün olduğunca yaşatmaktadır. TARTARUS ikonik bilim kurgu filmlerindeki gibi retro tarza sahip bir görsel sunmaktadır. 

Hikaye ve Oyun Hakkında

tartarus-resim2

2230 yılında Maden Toplama ve Araştırma Gemisi TARTARUS (MRS TARTARUS 220478) güvenlik protokolünü hiçbir işaret vermeden Neptün yakınlarında aktifleştirir. Gemi mürettebatının tek şansı “köprü”ye ulaşıp tüm sistemleri sırayla yeniden başlatmak ve gemiyi Neptün’e düşmeden kurtarmaktır. Oyunumuzu geminin madencisi olan ve hiç bir mühendislik veya teknik eğitimi olmayan Cooper olarak oynuyoruz. Andrews ise bize gemimizi kurtarmak için yardım eden mühendis. Ancak bu göründüğü kadar kolay değil…

Abyss Gameworks şimdiye kadar game play ve teaser trailer olmak üzere iki adet video yayınladı.

Game Play Trailer:

Teaser Trailer:

Eger yeşil ışık yanarsa oyun 2017’nin erken safhasında PC platformu için çıkacağa benziyor. Oyunun Greenlight sayfasından hemen buradan destek olabilir, buradan ise geliştiriciyle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Tartarus, Yunan mitolojisine göre cehennemdir.

İlginizi Çekebilir  Google'ın Yapay Zekası DeepMind, Hearthstone Ve Magic Kartlarını Analiz Edebiliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu