Oyun Haberleri

Tarihin En Gelişmiş Grafik Motorunu Kullanan Black Desert Online Türkiye’ye Geldi

Pearl Abyss’in hazırladığı popüler MMORPG oyunu Black Desert Online, dijital oyun dünyasını bir araya getiren ve 12.’si düzenlenen GameX Fuarı’nda Türkiye faaliyetlerini resmen başlattı.

Koreli şirketin COO’su James Heo, oyunun Türkçe olması için gece gündüz çalıştıklarını belirtirken atalarımızın geçmişte omuz omuza birlikte olduğunu, bu birlikteliğin artık sanal ve gerçek dünyada devam edeceğini ve efsanelerimizi birlikte yazacağımızı kaydetti.

Fuarın en büyük stant alanında görsel şovlar, cosplay gösterileri düzenlenirken, 40 bilgisayar ile oyunseverler de Black Desert Online’ı Türkçe olarak oynadılar.

Oyun, 6 Eylül 2017’den itibaren Pearl Abyss Türkiye’nin resmi sayfalarında özel paketlerle satışa sunuldu. Efsanevi, Özel ve Sınırlı paketleri satın alan oyuncular, MMORPG oyuncuları için çok önemli ek özelliklerden herkesten önce yararlanabiliyorlar.

Şirketin COO’su James Heo, yaptığı açılış konuşmasında oyunculara şu şekilde seslendi;

Burada bu sahnede sizlerden biri olarak bulunuyorum. Yıllar önce şirketimizin kurucusu Kim Daeil bir hayal kurmuştu. Sizin gibi, benim gibi oyuncuların hayalindeki dünyayı yaratmak. Bildiğiniz gibi, bu hayal dünya çapında 8 milyon oyuncuyu da peşinden sürükledi. Ve hep birlikte dev, her gün büyüyen bir aile, bir klan olduk. Geçmişte atalarımız omuz omuzaydı, biz de hem sanal hem gerçek dünyada birlikte olacağız.

Türk oyunseverler bize her zaman aynı soruyu sordular: ‘Neden Black Desert Online Türkiye’de yok?’ Koreli oyuncular olarak, Türkiye’de yaşayan oyuncu dostlarımız için gece gündüz çalıştık. Bugün burada, çalışmamızın sonucunun ilk şahitleri siz olacaksınız. Birlikte Black Desert Online’ı resmî Pearl Abyss sunucularında, tamamı Türkçe deneyen ilk oyuncular olacağız. Geçmişte atalarımız gerçek hayatta omuz omuza birlikteydi. Bizler de sizlerle hem gerçek hem sanal dünyalarda omuz omuza birlikte olacağız. Efsanelerimizi birlikte yazacağız.

Özel Erken Erişim Paketleri de Çıktı

Black Desert Online 6 Eylül 2017 tarihinde, Pearl Abyss Türkiye’nin resmi sayfalarında özel paketlerini satışa sundu. Efsanevi, Özel ve Sınırlı paketleri alan oyuncular, MMORPG oyuncuları için çok önemli ek özelliklerden herkesten önce yararlanabilecek.

Erken Erişim paketleri, oyuncuların senelerdir kullandıkları, kendilerine özel isimleri herkesten önce rezerve etmelerini, oyun içi binek, evcil hayvan, zırh, silah ve kostüm takımlarına sahip olabilmelerini, aile adlarını belirleyebilmelerini ve Black Desert’ın devasa büyüklükte, göz alıcı grafiklerle yaratılmış farklı evrenini kuran “atalardan” biri olmalarını sağlayacak.

Oyunun Kapalı ve Açık Beta süreçlerine katılacak olan paket sahipleri, “Fatih” gibi bir defaya özel alınacak ön adlara da sahip olacak ve Black Desert evreninin ilk kâşifleri olacaklar.

İlginizi Çekebilir  Eski Blizzard CEO'su, Yeni Oyun Stüdyosu Dreamhaven'ı Duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu