Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Steam Kış İndirimleri Cebimizi Boşaltacak!

Steam Kış İndirimleri Cebimizi Boşaltacak!

steam-banner

Steam’den sömestr tatili öncesinde müthiş Kış İndirimi!

VALVE ve UOL BoaCompra iş birliği ile Türkiye’deki oyuncular, 18 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015 tarihleri arasında yüksek bütçeli oyunlara %75’e varan indirimlerle sahip olabilecekler. Turkcell, Vodafone ve AVEA müşterileri, kendi operatörlerinin belirlediği mobil ödeme yöntemiyle oyunları Türk Lirası fiyatlarıyla alabilecekler!

Brezilya merkezli dijital ödeme şirketi UOL BoaCompra ile Counter-Strike, Dota 2 ve Team Fortress 2 gibi dünya çapında en çok satan oyunların ve 100 milyonu aşkın etkin hesapla dünyanın en büyük online oyun dağıtım platformu Steam’in yaratıcısı VALVE arasındaki iş birliği sayesinde oyuncular Steam’in Kış İndirimi’nin tüm avantajlarından yararlanabilecekler.

video-game-characters

18 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015 tarihleri arasında sürecek olan Steam Kış İndirimi kapsamında, oyuncular yılın popüler bilgisayar oyunlarına inanılmaz indirim oranlarıyla sahip olabilecekler. %75’e varan indirimlerden yararlanabilmek için oyuncuların Steam cüzdanlarını BoaCompra aracılığıyla doldurmaları ve sevdikleri oyunların indirime giren fiyatlarını takip etmeleri yeterli.

Üç operatörün mobil ödeme yöntemleri geçerli!

UOL BoaCompra ve Steam iş birliği sayesinde, Steam mağazasından Türk Lirası ve Türkiye’ye özgü ödeme seçenekleri ile alışveriş yapılabiliyor. Oyuncular Steam cüzdanlarının yanı sıra; Turkcell, Vodafone ve AVEA mobil ödeme hizmetleri ile istedikleri oyunları anında satın alabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir  Wasteland 2 Oyununun 4 Gündeki Muhteşem Satışı

Hemen sizi buraya alalım!