Oyun Haberleri

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge VR Tecrübesi Duyuruldu

Lucasfilm’in alt kuruluşu ILMxLab’ın çalışmasıyla ortaya çıkacak olan yeni VR tecrübesi, Disney’in tema parkı Galaxy’s Edge’ten etkilenerek hazırlanıyor.

Belli kısımları halen inşaat halinde olan tema parkı Star Wars: Galaxy’s Edge, açıldığı günden bu yana Disney’in en çok rağbet gören alanlarından biri. Disney’in üst düzey yetkilileri bu tecrübeyi herkesin yaşayabilmesi adına yeni VR içerikleri olan Tales From the Galaxy’s Edge tecrübesini duyurdu.

Bu çalışma Lucasfilm’in altındaki ILMxLab tarafından hazırlanacak. Baştan aşağıya tasarlanacak yepyeni bir Star Wars tecrübesiyle karşı karşıya olacağız. Hikayenin odak noktası Batuu gezegeni olacak. The Last Jedi ve The Rise of Skywalker filmlerinin arasında geçeceği söyleniyor.

ILMxLab yetkililerinden Vicki Dobbs Beck, yeni çalışmanın hikaye anlatıcılığı üzerine değil, hikayenin içinde yaşamaya odaklı olarak hazırlandığını söyledi.

Farklı zorluk seviyelerine sahip oyunun ne zaman ve hangi platformlara çıkacağı şu an için belirsiz. Star Wars: Tales From the Galaxy’s Edge için çıkış tahminleriyse bu yılın sonu ya da 2021’nin başını gösteriyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition Şimdi Good Old Games'te

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.