Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge VR Tecrübesi Duyuruldu

Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge VR Tecrübesi Duyuruldu

Lucasfilm’in alt kuruluşu ILMxLab’ın çalışmasıyla ortaya çıkacak olan yeni VR tecrübesi, Disney’in tema parkı Galaxy’s Edge’ten etkilenerek hazırlanıyor.

Belli kısımları halen inşaat halinde olan tema parkı Star Wars: Galaxy’s Edge, açıldığı günden bu yana Disney’in en çok rağbet gören alanlarından biri. Disney’in üst düzey yetkilileri bu tecrübeyi herkesin yaşayabilmesi adına yeni VR içerikleri olan Tales From the Galaxy’s Edge tecrübesini duyurdu.

Bu çalışma Lucasfilm’in altındaki ILMxLab tarafından hazırlanacak. Baştan aşağıya tasarlanacak yepyeni bir Star Wars tecrübesiyle karşı karşıya olacağız. Hikayenin odak noktası Batuu gezegeni olacak. The Last Jedi ve The Rise of Skywalker filmlerinin arasında geçeceği söyleniyor.

ILMxLab yetkililerinden Vicki Dobbs Beck, yeni çalışmanın hikaye anlatıcılığı üzerine değil, hikayenin içinde yaşamaya odaklı olarak hazırlandığını söyledi.

Farklı zorluk seviyelerine sahip oyunun ne zaman ve hangi platformlara çıkacağı şu an için belirsiz. Star Wars: Tales From the Galaxy’s Edge için çıkış tahminleriyse bu yılın sonu ya da 2021’nin başını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir  Google, Oyun Devlerinin Rakibi Oluyor