Oyun Haberleri

Star Wars Jedi: Fallen Order Seri Olacak

EA tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, geçtiğimiz yılın en çok beğenilen oyunlarından biri olan Jedi: Fallen Order, bir oyun serisi haline getirilecek.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Jedi: Fallen Order, hem oyunseverlerin yüzünü, hem de yayıncı firması EA’in yüzünü güldürmüştü. Dünyaca ünlü, oyun pazarının en büyük paylarından birine sahip olan EA’in, yıllar içerisinde hikaye odaklı oyunlardan uzaklaşmasının bir hata olduğunu firmaya gösteren bir oyun olmuştu.

Çıktığı günden bu yana 10 milyon satış barajını aşan oyun, basın tarafından da yüksek puanlarla ödüllendirilmişti. Hatta bu hafta itibariyle de Jedi: Fallen Order için ücretsiz genişleme paketi sunuldu. Anlaşılan o ki EA, Star Wars tecrübesini bu markayla daha da ileriye götürmek istiyor.

Henüz devam oyunları konusunda bir bilgimiz yok ancak Jedi: Fallen Order’ı geliştiren Respawn Entertainment’in, 2019 aralık ayı içerisinde Star Wars takımında çalışacak yeni üyeler aradığına dair bir iş ilanı ortaya çıkmıştı.

Öte yandan EA’in bu yıl ya da önümüzdeki oyun Motive Studios tarafından geliştirilen bir adet daha hikaye odaklı Star Wars oyunu olacak. Acaba bu oyun Jedi: Fallen Order serisinden mi olacak, yoksa başka bir seriye mi kapı açılacak orasını bilemiyoruz. Ancak yeni oyun da Respawn’dan gelirse o zaman demeyin keyfimize!

İlginizi Çekebilir  GOG'da Star Wars Heyecanı Sürüyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu