Oyun Haberleri

Star Wars Battlefront Fragmanı Göz Kamaştırıyor

star-wars-battlefront-banner

Yıllardır beklenen Star Wars oyunu hakkındaki ilk bilgiler E3 Oyun Fuarı sırasında ortaya çıktı. Battlefield serisinden hatırlayacağınız DICE tarafından geliştirilen yeni Battlefront oyununun içeriği göz kamaştırıyor.

Battlefront 1 ve 2 Pandemic Studios tarafından hazırlanmıştı. Söylentiler firmanın 3. oyun üzerinde çalıştığı yönündeydi. Ancak bütün projeler iptal oldu ve rafa kaldırıldı. Yıllar sonra Battlefront 3 hakkında görseller ve videolar çıktı. Şimdi ise karşımızda daha gerçek bir Battlefront oyunu var.star-wars-battlefront-3-gorsel

İlgili Makaleler

Yeni oyuna Battlefront 3 diyoruz ama DICE oyunu Battlefront ismiyle pazara sürecek gibi. Lucasfilm ve alt başlıklarının Disney’e satılmasının ardından, Star Wars oyunlarının geliştiricisi olarak da Electronic Arts seçilmişti. Eh, haliyle yarım kalan ve büyük bir merakla çıkması beklenen Battlefront projesi direkt olarak DICE’a verildi.

Firma Battlefield serisi ile büyük bir başarı yakalamıştı. Aynı başarının Battlefront’a yansıtılacağını düşünüyoruz. Çünkü geliştirici ekip ilk üçlemenin geçtiği tüm mekanlara gidip bilgi toplamışlar, fotoğraf çekmişler. Star Wars müzesine giderek, filmde kullanılan gerçek parçaları detaylıca incelemişler. Karşımıza gerçekten de serinin ruhunu yansıtan bir Star Wars oyunu çıkacak gibi gözüküyor. DICE, üzerinde çalıştıkları oyunun, Star Wars hayranlarının tutkularına cevap vereceğini iddia ediyor.

Ortaya çıkan fragman ve gelişim sürecini anlatan video da bu iddiayı destekler nitelikte. Şimdilik oyunun 2015’in yaz aylarında çıkacağını biliyoruz. E3 için yayınlanan videoyu ve fragmanları aşağıdan izleyebilirsiniz:

Fragman:

Gelişim Süreci:

İlginizi Çekebilir  Edward Norton, MCU'ya Dönme Niyetinde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu