Oyun Haberleri

Star Wars: Assault Team Çıktı!

star-wars-assault-team-banner

Star Wars hayranlarına müjdeli bir haberimiz var! Star Wars: Assault Team oyunu bugün yayınlandı!

İmparatorluğa karşı verilen savaşta Han Solo, C-3PO, Luke Skywalker gibi karakterleri kontrol ederek karanlık tarafı yok edin.

Kart oyunu olarak nitelendirilebilecek Star Wars: Assault Team’de karakter kartları toplayarak kendi birliğimizi oluşturuyoruz. Her bir karakterin kartları ve kendilerine has özellikleri var. Bu karakter kartları ise özel sandıklardan ve görevlerdan kazanabiliyorsunuz.

star-wars-assault-team-resimOyundaki görevler ise sadece ateş etmekten oluşmuyor. Her görevde belli bir yere gidip orada bir olayı tamamlamanız gerekiyor. Mesela ilk görevimizde Han Solo karakteri ile başlayıp Chewbacca’yı kurtarmamız gerekiyor. Bir yandan Stormtrooperlar ile savaşıyoruz bir yandan da kapıları açmak için sağa sola bakınıyoruz. Oyunda da, filmde olduğu gibi Stormtrooperlar kötü nişancılar gerçekten. :) Oyun tur bazlı olarak tasarlanmış. Belli bir önceliğe göre ve sırayla ateş ediyorsunuz.

Her karakterin kendisine özgü yetenekleri olduğunu söylemiştik. Mesela Han Solo, Lucky Shot (Şanslı Atış) isimli bir özelliğe sahip. Bu özellik ile fazladan hasar veriyor. Chewbacca ise sinirleniyor ve tüm dikkati kendi üzerine çekiyor. Karakterleriniz belli tecrübe puanı kazandıktan sonra seviye de atlıyor ve yeni yetenekler kazanıyor.

Oyunun görselleri çok güzel olmuş. Daha önce Star Wars: Knights of the Old Republic isimli RPG oyununu oynamış olanlara bu görseller yabancı gelmeyecektir.

Oyun genel anlamıyla rol yapma ve strateji öğeleri içeren bir kart oyunu olarak görülebilir. Oyunda hızlı ilerlemek için oyun içi eşyalar satın almanız gerekebilir. Oyun ücretsiz ancak oyun içi eşyalar satılıyor.

Klasik Star Wars filmlerini sevenler bu oyunu mutlaka oynamalı. İlk filmlerdeki karakterleri oynamak gerçekten damakta güzel bir tat bırakıyor.

Star Wars: Assault Team, hem iOS hem Android hem Windows Phone hem de Windows PC için yayınlandı.

iOS sürümüne buradan, Android sürümüne buradan, Windows Phone sürümüne burada, Windows PC sürümüne de buradan ulaşabilirsiniz.

Güç sizinle olsun!

İşte oyundan görüntüler:

star-wars-assault-team-resim1

star-wars-assault-team-resim2 star-wars-assault-team-resim3 star-wars-assault-team-resim4 star-wars-assault-team-resim5 star-wars-assault-team-resim6 star-wars-assault-team-resim7

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.