Oyun Haberleri

Spider-Man 2, 2021’de Piyasaya Çıkabilir

Insomniac Games’in, PlayStation 4 için özel olarak hazırladığı Spider-Man oyununun devamı, güçlü bir söylentiye göre 2021’de aramıza katılabilir.

Geçtiğimiz yılın en keyifli ve en sürpriz oyunlarından biri olan Spider-Man sayesinde, süper kahraman oyunları arenasında Batman’in Arkham serisi haricinde yeni bir üyemiz olmuştu. Insomniac Games o kadar başarılı olmuştu ki sonunda Sony tarafından satın alındı.

Game Informer ekibinden ve aynı zamanda Kinda Funny Gamecast’in sunucusu olan Imran Khan, katıldığı bir podcast sırasında yeni Spider-Man oyununun, PS5 çıkışıyla beraber gelmeyeceğini düşündüğünü belirtti.

Oyun firmalarıyla oldukça yakın bir ilişkide olduğu bilinen Khan’ın açıklamasına göre Spider-Man 2, 2021’in son çeyreğinde hatta Holiday Season denilen, Kasım-Aralık arasında aramıza katılacak.

Bu açıklama düşünüldüğünde söylentiden çok kuvvetli bir tahmin olarak göze çarpabilir. Sony, yeni konsolu PS5’in testlerini yaparken Spider-Man’i kullandığını açıklamıştı. Oyunun açılış hızı ve yükleme ekranları hakkında elde edilen verileri basına sunmuşlardı. Ayrıca Sony’nin PS5 çıkışıyla daha farklı planları olduğu bilinen bir gerçek.

Hatta Imran Khan, Sony ve Insomniac Games’in bizi şaşırtıp çok kısa bir süre içerisinde Spider-Man 2 oyununun fragmanını yayınlayabileceklerini de ekledi. İlk oyunun başarısı da düşünüldüğünde, arayı fazla soğutmak istemedikleri de mantıklı geliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Dark Pictures Anthology Marka Tescilleri, Yeni Oyun İsimlerini ve Logolarını Ortaya Çıkardı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.