Oyun Haberleri

South Park: The Fractured But Whole Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisoft ve South Park Digital Studios, dün South Park: The Fractured But Whole oyununun çıkış tarihini açıkladı. South Park karakterleriyle yaşadığımız fantastik macera devam ediyor.

Ubisoft, South Park: The Fractured But Whole oyununun 17 Ekim 2017‘de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole, 2014 ödüllü South Park: The Stick of Truth’un mükemmel bir devamı niteliğinde ve Xbox One, PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC’de yayınlanacak.

South Park’ta suç arttı ve sokaklar daha önce hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, kargaşa ve kaos ortaya çıkıyor ve şehrin kötü yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var! Eric Cartman, kasabayı kurtarma fırsatını yakalayıp şu ana kadarki en iyi süper kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’nın lideri olarak The Coon’u kuruyor.

Her süper kahramanın bir kökeni vardır, Coon & Arkadaşları da farklı değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için birçok kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden yararlanacaklar. Yepyeni bir dövüş sistemi, savaş sırasında alan ve zaman konusunda eşsiz fırsatlar sunacak, ayrıca yenilenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara yardımcı olmaları için kendi ekipmanlarını yapma özgürlüğü sağlayacak.

South Park: The Fractured But Whole dört farklı versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured But Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz elde edecek. Oyunu belirli partnerlerden ön sipariş verenler The Stick of Truth’u hemen oynayabilecekler.

Tüm ön siparişlerde ayrıca özel bir oyun içi asistan olan Towelie: Oyun Arkadaşı elde edeceksiniz. South Park sokakları eskisi kadar güvenli değil ve en tecrübeli South Park askerinin bile yardıma ihtiyacı olacak. Towelie: Oyun Arkadaşı’nız oyun boyunca, oyunculara önemli noktalarda yararlı ve eğlenceli tavsiyelerde bulunacak.

South Park: The Fractured But Whole hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Base42 Ekibi ile FRP Sohbeti - Nasa Üstü Oyunlar Ve Karsta Kolonileşme | FRP Muhabbeti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.