Oyun Haberleri

South Park: The Fractured But Whole Oyunu Çıktı

Dün Ubisoft ve South Park Digital Studios, South Park: The Fractured But Whole oyununun Playstation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için çıktığını duyurdu.

South Park yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone’un oluşturduğu ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole sizi ufukta yeni tehditler oluştuğu için South Park’a geri götürüyor. South Park: The Fractured But Whole, +18 olarak sınıflandırılmış.

Standard versiyonuna ek olarak, South Park: The Fractured But Whole, Gold Edition, Steelbook Gold Edition ve Collector’s Edition olarak da satılacak. Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan, yazılan, seslendirilen ve yönetilen South Park: The Fractured But Whole otantik, interaktif, komik, terbiyesiz ve çok eğlenceli olacak. Kısa süreliğine, South Park: The Fractured But Whole satın alan kişiler ilk oyun South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz alacak.

South Park: The Fractured but Whole’da oyuncular, Coon and Friends ile South Park’ın suçluların kol gezdiği arka sokaklarına dalıyorlar. Suçla savaşan bu çete, Eric Cartman tarafından oluşturulmuştu. Cartman’ın süper kahraman alt benliği The Coon yarı insan, yarı rakundur. The Coon, takımını tarihin en çok sevilen süper kahramanları yapmaya çalışırken, Yeni Çocuk olarak oyuncular kötü güçlerle savaşmak için Mysterion, Toolshed, Human Kite ve diğerlerine katılıyor.

Tamamen yeni bir dinamik savaş sistemi, savaş alanındaki zaman ve mekanı değiştirmek için yeni fırsatlar sunuyor ve yenilenmiş loot ve craft sistemi oyunda ilerlerken güçlerinizi geliştirme ve hassaslaştırma özgürlüğü veriyor. Bölgedeki gizli loot’u bulun ve size savaşta yardım edecek mükemmel ekipmanınızı yapın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Pokemon, Kart Oyunu Olarak Dönüyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.