Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Sid Meier’s Starships Ön Siparişleri Başladı

Sid Meier’s Starships Ön Siparişleri Başladı

sid-meiers-starships-banner

Firaxis Games tarafından geliştirilen ve Civ: Beyond Earth oyununa çapraz bağlantı oluşturacak Sid Meier’s Starships’in ön siparişleri açıldı. Starships, eski tarz uzay strateji/simülasyon oyunlarını andıran türü ve modern yapısı ile oldukça ilgi çekiyor.

Oyun dünyasının efsane isimlerinden biri olan, Kanada menşeili Sid Meier’den yeni bir oyun, piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Civ: Beyond Earth ile oyunculara başka gezegenlere gitme fırsatı tanınmıştı. Saatlerce oynanabilirlik sunan Beyond Earth’e paralel ilerleyecek yeni bir oyun geliyor.

Sid Meier’s Starships, Civ: Beyond Earth’te bahsi geçen Seeding çağından hemen sonrasında başlıyor. Firaxis Games henüz resmi bir açıklama yapmadı; Ancak bu iki oyunun bir ek paket ile bağlanabileceği söylentisi mevcut. Öyle ya da böyle Starships ile de saatlerce vakit geçireceğiz gibi gözüküyor.

sid-meiers-starships-gorsel-001

Starships ile oyunculara kendi filolarını kontrol etme imkanı sunuluyor. Diplomasi, Strateji ve Keşif görevlerini üstlenecek olan oyuncu, filosunu istediği gibi düzenleyebilecek. İsterse politik yollarla yeni yıldızlara ulaşabilecek, isterse yenilmez armadası ile düşmanlarına boyun eğdirebilecek.

12 Mart tarihinde piyasaya sürülecek Sid Meier’s Starships’e ön sipariş fırsatı sunuldu. Kullanıcılar dilerse oyunu 24 TL karşılığında satın alabilecek.

İlginizi Çekebilir  Stygian: Reign of the Old Ones ve Yarattığı Hissiyat!

Daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve oyunu satın almak için resmi Steam Sayfasına göz atabilirsiniz. Aşağıda da Sid Meier’s Beyond Earth YouTube sayfası tarafından hazırlanmış, detaylı oyun incelemesini izleyebilirsiniz.