Oyun Haberleri

Shadow of War, İnternet Kotasını Sömürmeye Geliyor!

Fantastik oyun, özellikle de Orta Dünya tutkunlarının heyecanla beklediği Shadow of War oyunu sonunda çıktı. Shadow of Mordor’un devamı niteliğindeki oyun PC oyuncularını biraz üzecek doğrusu.

Shadow of War’un PC sürümü, Steam platformundaki en çok alan kaplayan oyun durumunda. Oyunu indirmeye başladığınızda 97.7 GB dosya indirmeniz gerekiyor. Ülkemizde ortalama aylık internet kotasının 100 GB olduğunu düşünürsek bir aylık kotayı Shadow of War için harcayacağız. Oyunun PS4 sürümü 36.43 GB olarak indiriliyor. 

Oyunda en çok yer kaplayan şeyler ise 4K videolar. PC sürümünde bu 4K videoları iptal edebiliyorsunuz, hatta şu anda bu videoları ilk başta indirmeye kapatmışlar. Durum öyle olunca oyun 69 GB yer kaplıyor. PS4 sürümünde de 4K videoları indirmeyi seçerseniz oyun 63.93 GB’a çıkıyor.

Steam’deki büyük oyunlar ortalama 30-50 GB arasında indirilirken Shadow of War gerçekten alanında bir rekorla ortama giriş yaptı. Yüksek çözünürlüklü kaplamaların özellikle çok yer kapladığı belirtilse de umarız bu durum diğer oyunlara örnek olmaz. Ayda 2 oyun alsak 200 GB dosya indireceğiz… Aman biraz sakin…

Shadow of War’u çok uygun fiyata hemen satın alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ubisoft Oyunlarında Muhteşem Humble Store İndirimi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.