Oyun Haberleri

RPG Dice: Heroes of Whitestone, Masaüstü FRP Heyecanını Mobile Getiriyor

RPG Dice: Heroes of Whitestone, masaüstünden ilham alan mobil aksiyon RPG oyunu, 18 Ocak Salı günü App Store ve Google Play’de bizi zindanları yağmalamaya çağırıyor.

WIMO Games’in, daha önce Electronic Arts, GREE, Zynga ve KingsIsle Entertainment gibi şirketlerde çalışmış oyunculardan oluşan yaratıcı bir ekip tarafından hazırlanan ilk oyunu RPG Dice: Heroes of Whitestone, savaşmak için muazzam deneyime sahip bir macera deneyimini sunmaya hazırlanıyor.

Bir zamanlar güçlü bir yer olan Whitestone köyü, saflarında hain goblinler, vahşi orklar ve kurnaz elfler bulunan kötü bir organizasyon olan Twilight Empire tarafından kuşatma altında. Tek direniş; onur, şan ve yağma umuduyla şehre çekilen cesur büyücüler, savaşçılar ve haydutlardır.

60’tan fazla kahraman arasından bir maceracı grubu toplayın ve arena şeklindeki bir masa düzeninde savaşarak ilerleyin; hareket etmek ve sıra tabanlı dövüş yapmak, sonrasında farklı senaryoları deneyimlemek için zar atın. Her karaktere benzersiz zarlar takarak ve ardından durdurulamaz bir takım oluşturmak için zarlarını, becerilerini ve öğelerini geliştirerek dengeli bir parti oluşturun.

YouTube player

Yeni bölümlerle beraber yeni savaş seçenekleri de açılır. Oyuncular, her yeni karede yeni maceralar ve NPC’ler ile görevleri tamamlayarak senaryoyu ilerletecekler. Demirci, kahramanları daha iyi araçlarla donatırken Açgözlü Goblin, Twilight Empire ile savaşmak için gereken eşyaları çalacak.

PvP Savaşları ve Ödüller!

Oyunda ayrıca diğer oyuncularla savaşma şansı da var! PvP savaşları, harika ödüller ve çevrimiçi lider tablolarıyla sıralanmış bir ilerleme sistemi sunar. Birçok savaşçıyla beraber bir lonca kurup Domuz Şefini öldürmek için omuz omuza savaşın. Lonca yeterince güçlendiğinde, oyundaki en ölümcül düşmanın yer aldığı oyun sonu zindanı olan Ziggurat’a baskın yapın.

Whitestone’un potansiyel kurtarıcıları, topluluğun çeşitli değerli ödüllerin kilidini açmasına yardımcı olmak için App Store ve Google Play‘de ön kayıt yaptırarak maceralarına hazırlanabilir. Bu ganimet, Uncommon Rank 2 Combat Die, Rare Rank 3 Rogue Gloves, Rare Rank 3 Warrior Weapon Nightsteel Mace ve bir Epic Rank 4 Caster Göğüs Zırhı olan Verdant Doublet’i içerir. Lansmana kadar yeterli ön kayıtla, savaşçılar Ork Savaşçı Kahramanı Thokrug‘u kazanabilirler.

WIMO Games CEO’su Dave Rosen, “Büyürken masaüstü FRP oyunlarında maceraya atıldığımız dünyaları sevdik. RPG Dice: Heroes of Whitestone, bu oyunlara olan aşk mektubumuz ve oyuncular, bu mektubu iOS ve Android’de deneyimleyeceği için heyecanlıyız,” dedi.

RPG Dice: Heroes of Whitestone, 18 Ocak’ta iPhone ve iPad için App Store’da ve Android için Google Play’de uygulama içi satın alımlarla birlikte ücretsiz olarak indirilebilir. Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca dil metinlerini destekleyecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bilgisayar Grafiklerinin Kısa Tarihi – Bölüm 5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.