Oyun Haberleri

Rockstar Games, Bully 2 Hazırlıyor Olabilir

Rockstar Games, GTA VI üzerine çalıştıklarını duyurdu. Ancak Bully 2 ile sürpriz yapma ihtimalleri hâlâ var. Söylentilere göre içeriden bir kaynak ikinci Bully oyununu yakında duyacağımızı söylüyor.

Rockstar Games oyunları hakkında da içerideki kaynaklarından bilgi sızdıran haber yazarlarından Tom Henderson, “Bully 2 yolda” diyor. Ancak Henderson ilk yaptığı açıklamada ikinci Bully oyununun The Game Awards‘ta duyurulacağını söylemişti. Bu iddiası doğru çıkmamıştı. Öte yandan daha önce Star Wars: Eclipse konusunda haklıydı.

Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games, GTA VI üzerine çalıştıklarını duyurdu. Dolayısıyla ikinci Bully oyunu konusundaki sızıntı bilginin yanlış olduğunu varsaymıştık. Fakat Tom Henderson ısrarını sürdürüyor. İçerideki kaynaklarına güveniyor ve bir Bully 2 duyurusunun yakın olduğunu söylüyor.

Henderson’ın görüşünü destekleyen başka hiçbir kaynak yok. Hatta Rockstar Games eskiden böyle bir projeleri olduğunu ama iptal ettiklerini söylemişti. Buna rağmen Henderson’ın iddiaları doğru çıkarsa harika olur.

Bully, James Jimmy Hopkins adında ele avuca sığmaz bir lise öğrencisinin okul yaşamını anlatıyordu. Oyunda, GTA serisinden alışkın olduğumuz gibi, çeteler vardı. Fakat bu çeteler okuldaki arkadaş grupları olarak karşımıza çıkıyordu. Sporcu kaslı tipler, ailesi zengin şımarıklar ve inekler diyebileceğimiz öğrenciler vardı. Bu gruplar arasındaki sosyal dengeleri bozuyor, kimini arkadaş kimini düşman ediniyorduk.

Bazen harçlık için çim biçiyor, kazandığımız parayla kız arkadaşımızı lunaparka götürüyorduk. İnekler (nerds) dediğimiz grubun şehirde FRP oynadıkları barakalarını ziyaret edebiliyorduk.

Bu keyifli maceranın Bully 2 ile devam etmesini uzun zamandır bekleyen birçok hayran var. Dolayısıyla Henderson’ın iddiaları umarız doğru çıkar. Gerçi, bu yeni bir sınav döneminin yolda olduğu anlamına da gelir, öyle değil mi?..

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  George R.R. Martin, Elden Ring Hakkında Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.