Oyun Haberleri

Robocop: Rogue City Oyunundan Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

RoboCop: Rogue City oyunu bir süredir çıkış tarihi konusunda belirsizlik yaşıyordu fakat geliştirici Teyon küçük bir gecikme duyurdu ve bir sürü yeni oynanış gösterdi.

Yeni RoboCop: Rogue City oynanış fragmanına göre, daha önce duyurulduğu gibi Haziran 2023‘te yayınlanmayacak; bunun yerine PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için Eylül 2023‘te çıkacak. Switch sürümünden bahsedilmedi.

Robocop Rogue City

Robocop: Rogue City fragmanı, yayıncının yakında çıkacak listesinden birkaç oyunu gösteren Nacon Connect‘te ilk kez yayınlandı.

Fragmana aşağıdan göz atın:

Teyon, çoğunlukla 1980’lerin film serilerine dayanan aksiyon oyunlarıyla biliniyor. Rambo: The Video Game‘i 2014’te geliştirmişti. YouTuber Matt McMuscles tarafından hazırlanan bir rapora göre oyun, yönetimden pazarlamaya ve kapsama kadar değişen geliştirme sorunlarıyla boğuşuyordu ve bu da ortalama 37 puanla sonuçlandı. Terminator: Resistance, daha yüksek bir ortalama puanla daha iyi bir oyun olarak görülüyordu.

Rogue City oyunu ne kadar başarılı olacak Haziran ayından sonra hep beraber göreceğiz. Bununla birlikte çocukluk ve gençliğini 90’lı yıllarda geçirenlere daha çok hitap edeceğinden neredeyse eminiz.

YouTube player
Kaynak: ComingSoon

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.