Oyun Haberleri

PUBG Mobile ve Jujutsu Kaisen İş Birliği ile Anime Dünyası Savaşa Katıldı

PUBG Mobile’da savaş iyice kızışıyor. Tokyo Jujutsu Lisesi’nin en iyileri de savaşta yerini aldı. PUBG Mobile‘da Jujutsu Kaisen iş birliği duyuruldu!

Jujutsu Kaisen ve PUBG Mobile iş birliği ile oyun da yenilendi. PUBG Mobile’da yeni içerikler, meydan okumalar, yeni karakterler ve daha fazlası oyuna geldi.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan PUBG MOBILE, anime serisi JUJUTSU KAISEN ile iş birliği yaparak oyunu farklı ve daha dinamik bir hale getirdi. Böyle anime tutkunları da oyunda cosplay setlerini, Lanetli Ceset düşmanlarını, Lanetli Nesne Sandığı avını, yeni özel ifadeleri kullanabilecek. Bu iş birliği ile PUBG MOBILE oyuncuları 15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında bir ay boyunca temalı içeriklere ulaşıp mücadele edebilecek.

YouTube player

JUJUTSU KAISEN, Erangel ve Livik üzerine indi! 

Popüler anime dizisi, lanetli bir parmağı yutarak laneti kendi ruhuna hapseden Yuji Itadori adlı bir lise öğrencisine odaklanıyor. Jujutsu Büyücüleri onu ölüme mahkum ediyor fakat cezanın gerçekleşmesinden önce Yuji Itadori’nin Lanetin kalan parmaklarını bulması ve tüketmesi gerekiyor.

PUBG MOBILE oyuncuları, dünyaca ünlü Shōnen serisinden Jujutsu Kaisen karakterleri ve sanat eserlerini oyun içinde deneyimleyebilecek. Cosplay setleri aracılığıyla toplanıp savaşta kullanmaları için Yuji Itadori, dizinin diğer öğrencilerinden Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki ve öğretmen Satoru Gojo oyunculara sunuluyor.

Oyuncuların yeni özel tema modunda savaşabilmeleri için Erangel veya Livik haritalarında Dereceli Tema Modu’nu seçmesi gerekiyor. Her haritada oyuncular Mühürlü Sukuna Parmakları içeren Lanetli Nesne Kasalarını bulacaklar. Ödüller ve özel başarılar için tüm parmakların bulunması ve toplanması gerekiyor. Ancak oyundaki bu kasaları bulmak o kadar kolay olmayacak! Bu konuda zorluk yaşayan oyuncular, Döngü sistemindeki ipuçlarını kontrol ederek kasaların yerlerini bulabilirler.

Yeni iş birliğiyle Lanetli Cesetler artık Tema Modunda da görülebiliyor. Kullanıldığında Lanetli Ceset Patronunu çağıran Lanetli Ceset Bombası da oyuna eklendi. Oyuncuların bir “Çorba Parası” kazanmalarına yardımcı olacak malzemeleri kazanmak için onu yenmesi gerekiyor. Lanetli Ceset Bombaları rastgele ortaya çıktıkları için harita boyunca bulunabiliyor.

İş birliği boyunca oyuncular, JUJUTSU KAISEN Tema Modu veya normal Klasik Mod maçları oynayarak Keşif İlerlemesi biriktirebilecek. Oyuncular aynı zamanda JUJUTSU KAISEN Tema Modunda daha fazla Keşif İlerlemesi kazanabilecek. Yeterli Keşif İlerlemesi toplamak, oyuncuların JUJUTSU KAISEN temalı ödüller, geçici özel ifadeler, Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo için Cosplay setleri ve süsleri, özel silah, araba görünümleri ve mevcut Lanetli Ceset Cathy gibi öğeler kazanmalarını sağlayacak. Bu eşyaları saklamak isteyen oyuncular, iş birliği süresi boyunca onları geçiciden kalıcıya yükseltebilecek.  

PUBG MOBILE ve JUJUTSU KAISEN Tema Modu 15 Mart’a kadar Erangel ve Livik haritalarında oynanabilecek.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebilir.

Herkese iyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İkinci Dünya Savaşına Geri Dönüyoruz - Call of Duty: WWII İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.