Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Pocket Fleet Oyununda Büyük Yenilik!

Pocket Fleet Oyununda Büyük Yenilik!

pocket-fleet-banner

Yerli bir firma olan Overdose Caffeine tarafından geliştirilmiş çok oyunculu, gerçek zamanlı, mobil cihazlar için üretilmiş ücretsiz bir uzay savaşı oyunu olan Pocket Fleet, son güncellemeden sonra gelişmiş ve taktiksel bir savaş oyunu haline geldi.

Daha önce geminizi seçip savaşa girerken şimdi geminizi geliştirebilir ve stratejinize uygun farklı gemiler seçebilirsiniz.

pf04Pocket Fleet’teki büyük güncelleme ile oyunda şu değişiklikler yapıldı;

Oyuna modüller eklendi

Bu modüller ile geminize yeni silahlar ve yapılar ekleyebiliyorsunuz. Bu modüllerin kimisi pasif özellikler eklerken bazıları da aktif savaş özellikleri ekliyor. Böylelikle geminizi özelleştirebiliyorsunuz.

Karakterler eklendi

Enforcer, Mechanic, Hyperjumper ve Ghost ismi verilen özel karakterler sayesinde takım stratejileri oluşturmak da artık mümkün. Enforcer; ölümcül silahları ve zırhı ile ön saflarda yer alabilecek kapasitede tam bir ölüm makinesi. Mechanic; enerji sağlayan ve tamirat yapabilen bir destek karakteri. Hyperjumper; savaş alanı içerisinde atlamalar yaparak savaşı farklı yönlere çekebilecek bir karakter. Ghost ise gizlenerek sürpriz saldırılar yapabilme yeteneğine sahip bir karakter olarak dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir  Dragon Age: Origins'in Yaratıcısından Bir Zaman Yolculuğu RPG'si - The Waylanders

pocket-fleet-class_characters

Bu özellikler ile dengeli kurulmuş bir takım harika işler başarabilir.

Bunların dışında radar sistemi ve arayüz de geliştirilmiş. Ayrıca yeni bir sohbet sistemi de oyun içerisine eklenmiş. Bizim bahsettiklerimiz tabii ki sadece gözle görülen yenilikler. Ufak tefek daha pek çok yenilik de yapılmış durumda.

Pocket Fleet’i henüz oynamadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Eğer daha önce oynadıysanız da artık yeniden oynamak için geçerli sebepleriniz var.

Oyunun Android sürümünü buradan, iOS sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.