Oyun Haberleri

Ottomania – Osmanlı Tokadı!

ottomania

Hoşaflarınızı dizin, askerlerinizi hazırlayın. Osmanlı İmparatorluğu’na giden yolda beylikleri ele geçirerek büyük topraklara sahip olun!

Son zamanların mobil oyun trendlerinden kule savunması (tower defense) bu defa Osmanlı temasıyla oyun severlerle buluşuyor.

Oynayış olarak Plants vs. Zombies oyununu andıran Ottomania’da oyuncular Osman Bey, Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman önderliğinde savaşacaklar. Gülleci, Hezarfen, Yeniçeri, Battal Gazi gibi tamamı epik kahramanlarla bir kez daha kıtaları fethedecekler. İlk kısmı Anadolu’da başlayacak olan macera, ikinci kısmı ile Balkan topraklarındaki zorlu ve çetin savunma savaşlarıyla devam edecek.

Arctic Camel firması tarafından hazırlanan ve tamamen yerli yapım olan Ottomania; Türkçe ve İngilizce dil desteği ile App Store’da yayınlandı. Oyun çok yakında Android Google Play Store’da yayınlanacak.

Eğer Plants vs. Zombies oyununu seviyorsanız bu oyun sizin çok hoşunuza gidecek. Üstelik eğlenceli yapısı ve kaliteli görselleriyle de oyun sizi bağlıyor.

Ottomania’nın iOS sürümünü hemen buradan indirebilirsiniz.

İyi oyunlar!

Oyunun fragmanı:

Oyunun görselleri:

5scr1 5scr2 5scr3 5scr4 5scr5

İlginizi Çekebilir  Lineage 2: Revolution’da Şato Kuşatması Heyecanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu