Oyun Haberleri

No70: Eye of Basir’in Çıkış Tarihi Ertelendi

Yapımcı firma Oldmoustache Gameworks, 15 Nisan’da çıkması planlanan No70: Eye of Basir oyununun çıkış tarihinin ertelendiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre No70: Eye of Basir, 3 Haziran 2017 tarihine ertelendi. Erteleme sebebi olarak; oyunun optimizasyon konusunda bazı sorunlar yaşadığını ve teknik sorunları gidermek adına biraz daha zamana ihtiyaçları olduklarını belirttiler. Basın için dağıtılan demolarda bir problem olmadığını ama oyun genelinde bazı sıkıntılar yaşandığını açıklayan ekip, oyunun sistem gereksinimlerini olabildiğince alt seviyede tutmak için bu ertelemeyi yaptıklarını belirttiler. Oldmoustache Gameworks’ün konuyla ilgili olarak yayınladığı açıklama metni şu şekilde;

No70: Eye of Basir’in çıkış tarihini 15 Nisan olarak açıklamıştık. Fakat  optimizasyon konusunda yaşadığımız bazı sorunlar sebebiyle, çıkış tarihini 3 Haziran 2017 olarak değiştirmek zorunda kaldık. Oyun tamamen bitti ve işin aslı yayınlanmaya uygun durumda. Ama sizlere kötü bir oyun deneyimi yaşatmaktansa, çıkış tarihini ileriye alıp sorunsuz bir şekilde sizlere sunmayı daha uygun bulduk. Verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz ilgi bizi çok sevindiriyor. Bizim sorumluluğumuz; sizlere iyi bir oyun, güzel bir deneyim yaşatmaktır. Bu sebeple anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz.  

3 Haziran’da Steam’e iyi bakın ve No70: Eye of Basir’in çıkışını kaçırmayın!

İlginizi Çekebilir  Rise of the Beholder - Oyuncu Kaydı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu