Oyun Haberleri

No Man’s Sky İçin Origins Güncellemesi Yayınlandı

Hello Games’in şaha kalkan keşif ve hayatta kalma oyunu No Man’s Sky için hazırlanan yeni güncelleme Origins yayınlandı.

No Man’s Sky, yayınlandığı 2016 tarihinde kötü yönde büyük eleştirilere maruz kalıp oyun dünyasının diplerine itilmişti. Ancak Hello Games, bu dört yıllık süreç içerisinde yılmayıp yapmak istedikleri oyunu yaptılar. Peşi sıra çıkan ücretsiz güncellemelerle daha stabil, oynaması daha keyifli ve daha doygun bir No Man’s Sky ortaya çıktı.

Güncelleme 3.0 olarak adlandırılan Origins ile birlikte oyununun çeşitlilik seviyesi iki katına çıkarılacak. Ayrıca volkanik gezegenler, meteor yağmurları gibi çevresel faktörler daha yoğun biçimde yansıtılacak. Gezegendeki hava durumu da küresel olmak yerine bölgesel olarak oyunculara sunulacak. Elbette gezilecek sayısız gezegen ve yıldız sistemi de kaşiflerini bekliyor olacak.

Geçen yazın sonlarında meraktan başlayıp kendimi kaptırdığım No Man’s Sky, her güncellemeyle birlikte oynaması daha da keyifli bir hal alıyor. Zamanında aldığı kötü eleştirilerden başarıyla sıyrılıp yepyeni bir boyuta ulaştığı kesin. Her güncellemeyle birlikte oyunda biraz daha fazla vakit harcamaya başlıyorum.

No Man’s Sky Origins güncellemesi için hazırlanan tanıtım fragmanına da aşağıdan bakabilirsiniz. Blog sayfasında da resmi açıklamaya göz atabilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.