Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Neverwinter’da Masaüstü FRP Keyfi!

Neverwinter’da Masaüstü FRP Keyfi!

neverwinter-frp-banner

Neverwinter‘da masaüstü oyunu tutkunlarına özel yeni etkinlik başlıyor.

Yarın Neverwinter’da Respen’in Oyunu başlıyor. Bu yeni etkinlik, özellikle meta-oyun tecrübeli oyun tutkunları tarafından dikkat çekecek.

FRP Zarı1 Nisan’dan 3 Nisan’a kadar oyuncular Neverwinter’da Driftwood Tavernası’na gidip bu minyatür masaüstü oyunu oynamaya başlayabilirler. Bu oyun, maceracılara destansı görevlerler sunmakta. Karakterlerinin minyatür sürümlerini zindan tahtası üzerinde hareket ettirerek oynayabilirler.

Gizemli büyücü Respen Durothil, Neverwinter’ın tüm kahramanlarını bu harika oyunu denemeleri için çağırmakta. Oyun esnasında masada oturanlar oldukça tanıdık Neverwinter kahramanları olan Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix .Oyuncular karakterlerinin minyatür sürümlerini zindanlara göre 2 farklı kağıttan harita üzerinde hareket ettirerek oyunu tecrübe ederler. Çok yüzlü zar, çizgili kağıt, karton ayraçlar ve hayalgücünü kullanarak elf prensesini zindandan kurtarın. Tüm anlatım, zindan ustası Respen tarafından bizzat yapılır.

Arkadaşlarınızla ödüllerin ve çerezlerin tadını çıkarın. Oyuncular, Koruyucu’nun Yerleşimi’nde Driftwood Tavernası’na girip bu harika oyunda yer alabilirler. Düşmanlarınızdan, başka yerde bulamayacağınız etkinlik nesneleri satın alabileceğiniz çok taraflı Kristal Zarlar kazanın.

İlginizi Çekebilir  Deborah Ann Woll'dan FRP Şovu Geliyor

Respen’in Oyunu, oyunculara Dungeons & Dragons düşmanlarına karşı savaşıp özel ve arkadaş yanlısı Slime Yoldaşını kazanmaya olanak sağlar. Bu yoldaş oldukça sevimli ve Cüzdana Sığacak kadar küçüktür. Ayrıca Lliira’s Fare olarak bilinen ve dağ kayalarından toplanan baharatlı mısır ununu tadın. Neverwinter’da işlerin tersine döndüğü gün olan 1 Nisan’ı tecrübe edin!

Zar atımında bol şans!

Respens_Game_Screens Respens_Game_Screens_2 Respens_Game_Screens_3 Respens_Game_Screens_4 Respens_Game_Screens_5 Respens_Game_Screens_6