Oyun Haberleri

Neverwinter’da Kış Festivali Başlıyor!

Neverwinter-logo-transparent

Neverwinter’ın hediye yağmuru Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı start alıyor.

Perfect World Europe ve Cryptic Studios tüm oyunculara mutlu ve bol oyunlu bir yeni yıl diliyor!

Kış gündönümünün vazgeçilmez kutlaması Simril, Neverwinter’a geri dönüyor. Faerûn’da günlerin kısalıp gecelerin uzaması, Kılıç Sahili sakinlerine çok sevdikleri kış cümbüşü Simril’in bir kez daha kapıda olduğunu hatırlatmıştı. Yılın en uzun gecesinde yapılan bu kutlamada, katılımcıların gösterdiği coşku ve neşe havanın soğuğuna ve gecenin tehlikeli karanlığına tam bir tezat oluşturacak.

Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı Türkiye saati ile 20.00’de başlayacak ve 9 Ocak akşamı yine Türkiye saati ile 20.00’de bitecek. Yani, bu büyük ve coşkulu kutlamalar tek bir gecede yaşanıp bitmeyecek, tam üç hafta boyunca yaşanacak.

neverwinter-kis-festivali

Alacakaranlık Kapısı köyündeki Başkan Vario Cepheid’in davetine yanıt veren tüm Neverwinter halkı, kutlamalar boyunca dönemsel oyunlar ve törenlerle eğlencenin doruğuna çıkacak. Ve tabii ki pek çok hediye kazanacaklar. Maceracılar, Kış Festivali Müsabakası boyunca her gün Alacakaranlık Kapısı’ndaki Yıldızışığı Hediye Ustası’ndan bir Yıldızışığı Vesikası alabilecekler. Bu altın vesika, hiçbir ücret ödemeden bir Yıldızışığı Paketi almak için kullanılabilecek. Parıltılar saçan bu Yıldızışığı Paketlerinin içinden, diğer Neverwinter kutlamalarında görülen eşyaların yanı sıra Kış Festivali boyunca takas edilebilen hediyeler de çıkabilir! Daha da güzeli, ne kadar çok Yıldızışığı Paketi açarsanız, daha ender eşyalara ulaşma şansınızı o kadar artırmış olacaksınız.

neverwinter-rise-of-the-tiamat2

İşte Kış Festivali etkinliklerinden bazıları:

Alacakaranlık Koşusu
Buzdaki Canavarlar
Buz Balıkçılığı
Yıldız Gözlemciliği
Simril Işıkçılığı

Etkinliklerle ilgili tüm detayları ve hediyeler için nasıl puan toplayabileceğinize dair bilgiler için buraya tıklayın.

Oyuncular, Simril Işıklarını ve Kısmet Yıldızlarını kullanarak, Işıltılı silah dönüştürücülerinin, zarif eşarpların, Kış Kızağı ve Alaca Binek Atı bineklerinin, Donuk Mimik ve Shiallia’nın Karacası yoldaşlarının ve çok daha fazlasının sahibi olabilecek.

Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı Türkiye saati ile 20.00’de başlayacak ve 9 Ocak akşamı yine Türkiye saati ile 20.00’de bitecek. Yani, bu büyük ve coşkulu kutlamalar tek bir gecede yaşanıp bitmeyecek, tam üç hafta boyunca yaşanacak.

neverwinter-rise-of-the-tiamat1

Sımsıkı giyinin, favori kış içeceğinizi hazırlayın ve Neverwinter’ın bu coşkun kutlamasına kendinizi kaptırın. Kış geliyor ve bundan daha mutluluk verici bir şey olamaz!

“Alacakaranlık Kapısı köyünde,

Simril fenerleri ışıldıyor.

Hediye verenler, cümbüşçüler ve diğer katılımcılar,

Yağan karla birlikte mest oluyor.”

– Aşık Janus Thistlebrim

 

Neverwinter oynamaya hemen başlayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Piksel Jaegerler Piksel Kaijulara Karşı - Into the Breach İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.