Oyun Haberleri

Neverwinter Türkçe Açık Beta Başladı

neverwinter-mmorpg-banner

Sizlere daha önce de buradan duyurduğumuz üzere Neverwinter oyunu, Türkçe olarak açık beta sürecine girdi.

Arkaplanda Türk bir ekibin çalıştığı, oyuncuların sorunlarına Türkçe cevap verildiği, seslendirmelerin de profesyonel ses sanatçıları ile çalışılarak Türkçe yapıldığı bu keyifli oyunu tüm oyuncular Türkçe oynama zevkine varacaklar.

İlgili Makaleler

neverwinter-online-resim

Sizler de oyuna giriş yapıp ayarlar sekmesinden dil olarak Türkçe dilini seçerek oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

İşte Perfect World’ün yaptığı açıklama;

Yeni Avrupa topraklarında Neverwinter için Açık Beta önemli bir kilometre taşı olarak, tüm Türk oyuncular için tamamen yerelleştirilmiş oyun ve içerik oluşturma sistemi Foundry’ye sınırsız erişimin başlangıcıdır.

Perfect World ve Cryptic Türkiye’de Açık Beta aşaması boyunca Neverwinter lokalizasyonu üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Tüm beceri yükseltmeleri, meslek seçimleri, kişisel özelleştirmeleri, yoldaşları ve binekler kalıcıdır ve maceracılara Neverwinter’ı Valindra Shadowmantle’ın kötü güçlerinden koruyarak, şehri yeniden oluşturmalarına olanak sağlar. Neverwinter’daki Foundry kendi benzersiz maceralarını oluşturmak, oyun dünyasına doğrudan kendilerince oluşturulan içeriği yayınlamak, başkalarının misyon ve görevlerini incelemek ve hatta oyun içi para ile bu yazarlara bahşiş vermeye imkan vererek, oyuncuları ve yazarları etkinleştirir ve güçlendirir.

Cryptic Studioları Yapımcı ve COO Craig Zinkievich “Almanya, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki başarılı Kapalı ve Açık Beta testleri ve aylarca süren iç Alfa testleri sonrasında, Açık Beta’daki binlerce Türk oyuncuya kendi dillerinde Neverwinter’dan keyifli zamanlar geçirmelerini sağlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Perfect World ve Cryptic Studiolarındaki tüm ekip adına, Kurucular, Alpha testçiler, hayranlarımız ve basına geri bildirimleri ve şimdiye kadar çıkardığımız en iyi oyun olan Neverwinter’ın yapımında sürekli destek verdikleri için teşekkür etmek istiyorum.”

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi ve Türkçe Open Beta oynamaya başlamak için, resmi web sitesini ziyaret edin: www.NeverwinterOyna.com

Oyunun, yayınlanan Türkçe videosu:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.