Oyun Haberleri

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy Çıktı!

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, dün Neverwinter: The Cloaked Ascendancy‘nin PC sürümünün çıktığını duyurdu.

İlgili Makaleler

Neverwinter şehri, Spellplague boyunca Cloak Tower’dan türeyen dört büyücüden oluşan Cloaked Ascendancy grubunun saldırısı altında. Bu büyücüler, kökeni Far Realm’a dayanan devasa güçlerini kullanarak Lord Neverember’ı tahtından etmek istiyorlar. Dungeons & Dragons serisi temelinde kurgulanan ve Forgotten Realms’ta geçen oynaması ücretsiz MMORPG’nin son genişlemesi; yeni bir sefer, macera bölgesi, elden geçirilmiş bir zindan, çatışma ve çok daha fazlasıyla öne çıkıyor. Neverwinter The Cloaked Ascendancy’nin Xbox One ve PlayStation®4 sürümleri, bu yılın ilerleyen günlerinde karşımızda olacak.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin yayına giriş fragmanı:

Storm King’s Thunder olaylarından sonra yitip giden bir kahramanın ve dostun yasını tutmak için şehre dönen maceracıları The Cloaked Ascendancy bekliyor. Maceracılar, merasimi yarıda kesen Gyrion ve büyücülerinin planlarını boşa çıkarmak için harekete geçiyor. Yeni bir macera bölgesi olan River District, oyuncuların yepyeni bir seferi tamamlamalarına, bir çatışmada savaşmalarına, elden geçirilmiş ve üst düzey bir Spellplague Caverns zindanını fethetmelerine ve çok daha fazlasını başarmalarına imkân tanıyor.

Oyuncular, sefer boyunca Cloaked Ascendancy’nin güçlü büyücülerini River District’ten sürmeye, bölgeye eski azametini kazandırmaya ve Neverwinter’da düzeni yeniden kurmaya çalışıyor. Bunun için ellerinden gelenin en iyisi yapmaya hazır olan maceracılar, meşhur Spellplague Caverns Zindanı’nın hem yepyeni destansı sürümünü hem de seviye ilerleten sürümünü bir kez daha ziyaret edecek. Cloaked Ascendancy’de The Illusionist’s Gambit” adında yeni bir çatışma da bulunuyor. Bu kapsamda maceracıları her bir çatışma teşebbüsünün bir öncekinden tamamen farklı olduğu, yepyeni ve alabildiğine dinamik bir mücadele bekliyor. Yeni Eser Silahları, girişimlerinde oyuncuların çok işine yarayacak: The Cloaked Ascendancy‘de keşfedecekleri çok sayıda yerden esinlenerek tasarlanan bu silahlar, oyuncuların Far Realm’ın gücüne hükmetmelerini sağlıyor. 

Neverwinter, hareketli savaşlar ve destansı zindanlarla dolu, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, simgeleşmiş Forgotten Realms’te şehrin canlı tarihini öğrenerek ve onun düşmanlarıyla başa çıkmaya çalışarak engin Neverwinter’ı ve onu çevreleyen kırsalı keşfeder. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold* ile) ve PlayStation®4 (PlayStation®Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

İlginizi Çekebilir  The Mandate - Bilimkurgu Oyunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu