Oyun Haberleri

Neverwinter Oyunu İçin Warlock Sınıfı Duyuruldu

neverwinter-tyranny-of-dragons

Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Stüdyoları, bugün yeni sınıf Bela Warlok’un sıradaki modül Neverwinter: Tyranny of Dragons ile geleceğini duyurdu.

14 Ağustos 2014’de yayınlanacak yeni Modul ile birlikte Bela Warlok sınıfı, Neverwinter’a gelecek olan diğer birçok yenilik ile birlikte, oyuncuların huzuruna sunulacak.

Bu modül 1 Temmuz 2014 tarihinden 31 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek pazarlama etkinliği “Season of Dragons” ilk önemli duyurusudur.

neverwinter-warlockSınıfla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Bela Warlok, kara büyü hünerleri ve gölge yardımını kullanarak önüne çıkanları yok eder. Bela Warlok eğitimle geliştirilen veya doğuştan gelen yeteneklerden ziyade, tek kişi veya bir guruba karşı arkana güçleri ile kuvvetli lanet hünerlerini kullanmayı tercih eder.

“Season of Dragons” önemli duyurular ile Neverwinter için başlatılan altı ay süreli pazarlama kampanyasıdır. Temmuz ayında yeni duyurular ve topluluk içi etkinliklerle başlayıp, 14 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan Tyranny of Dragons ile birlikte oyun içerisinde devam edecektir.

Oyuncular Ağustos ayı itibari ile Neverwinter’da hem Dungeons & Dragons fanları hem de bu dünya ile yeni tanışmış olanlar için birçok sürpriz içerecek olan değişiklikler ile ilgili daha fazla önemli duyuru bekleyebilirler. Ayrıca tüm seviyelerden oyuncular için daha fazla ejderha odaklı duyurular ve sürprizler de olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fallout 4'ün Ek Paketi Nuka-World Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.