Oyun Haberleri

Netflix, E3 Fuarı’nda Oyun Duyurusu Yapabilir

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından olan E3 Expo, bu sene sürpriz açıklamaları getirebilir. Büyük sürprizlerden birisi de fantastik yapımlarıyla severek izlediğimiz Netflix’in oyun dünyasına girişi olabilir.

Netflix resmi Twitter hesabı, E3 twitter hesabını etiketleyerek, “E3 2019 için heyecanlıyız. Hey E3, davetiye alabilir miyiz?” dedi. E3 hesabından ise, “Tabii ki ama bir saniye… Duyurmak istediğiniz bir şey var mı ki?” cevabını verdi.

Sonrasında ise Netflix, “Aslında sadece dolaşmak istiyoruz ama üzerinde çalıştığımız bazı oyunlar hakkında haberlerimiz de var. Bir panele ne dersin,” deyince E3 hesabı ise, “Sanırım sizi içeriye davet edebiliriz. Peki panelin başlığı ne olacak?” diye sordu. Netflix hesabı ise ağzından baklayı çıkardı: “Sevdiğiniz Yapımlar Oyuna Dönüşüyor: Netflix Orijinal Yapımlarını Oyuna Yapmak.”

Stranger Things 3: The Game isimli oyun duyurulmuş, oyunun PS4, Nintendo Switch, PC, Xbox One ve mobil cihazlara geleceği de sonradan açıklanmıştı. Bu oyunu, bağımsız bir stüdyo üstlenmişti ancak Netflix, E3’te böyle bir panel yapacaksa belki de Dark, The Rain ve hatta belki Hakan: Muhafız oyunları da duyurulabilir.

E3, fantastik yapımları ve oyunları sevenler için güzel haberler getirecek gibi görünüyor. 11 – 14 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek fuarı bekleyip göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.