Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Naruto Online Popülerliğini Arttırıyor

Naruto Online Popülerliğini Arttırıyor

Bundan iki hafta önce Naruto Online’ın resmi olarak Türkiye’ye geldiğini bir haberle sizlere duyurmuştuk. Açılış gününde oynanabilir olan tek bir sunucu vardı fakat görünen o ki oyun ülkemizde hayli popüler olmuş çünkü oyun ikinci haftasında beşinci sunucusunu açmış durumda. Hatta oyunun altıncı sunucusu da bugün saat 13.00’da açıldı.

Görüldüğü kadarıyla oyuncular da epey aktif. Her sunucuda pek çok birlik (klan) kurulmuş ve birincilik için birlikler arasında mücadele de başlamış çoktan.

Naruto Online, hikâye olarak Naruto mangasını ve animesini takip eden oynaması ücretsiz bir tarayıcı oyunu. Oyunda Naruto, Sasuke ve Sakura gibi animenin sevilen karakterleriyle karşılaşmak ve onları grubunuza alıp Naruto Online’ın dünyasında birlikte maceraya atılabiliyorsunuz.

Eğer siz de Naruto seviyor veya genel olarak animelere ilgi duyuyorsanız, animelerden fırlamış gibi şirin grafikleri olan bu başarılı uyarlamaya bir göz atın deriz.  Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili duyurular için https://www.facebook.com/NarutoOnline.tr/ adresindeki Facebook sayfasını takip etmeyi de unutmayın.