Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Narborion Saga’nın Steam Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Narborion Saga’nın Steam Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Eski usul RPG severlerin ilgisini çekeceği, taktiksel savaş unsurlarına sahip Narborion Saga’nın çıkış tarihi belli oldu.

Macaristan merkezli bağımsız bir firma olan Liber Primus Games tarafından öncelikle mobil platform için geliştirilen Narborion Saga’nın büyük arenaya çıkma vakti geldi. Taktiksel RPG unsurlarıyla dolu olan Narborion Saga, 21 Mart tarihinde Steam pazarındaki yerini alacak.

Narborion Saga, çok olumlu yorumlar almasa da Google Play’e çıktığı dönemde oldukça ilgi çeken bir oyun olmuştu. Ancak grafiksel yetersizlik ve tutuk oynanış mekanikleri yüzünden kısa sürede insanların sıkılmasına yol açmıştı. Bir dönem benim de göz gezdirdiğim Narborion daha detaylı ve gözden geçirilmiş haliyle PC platformuna çıkmaya hazırlanıyor.

Liber Primus Games’in kurucusu ve yapımcısı Dénes Csiszár,Narborion Saga’yı, Steam’e girdikten sonra yeni bir seviyeye yükselecek. PC bazlı RPG takipçileri için daha yaratıcı, güçlü ve çok yönlü bir oyun geliştirmeye çalıştık.” dedi.

Oyuncular Narborion Saga ile detaylı bir karakter yaratma ekranı ile karşılaşacaklar. Harita üzerindeki maceralarına devam ederken kamp yapma, özelliklerini geliştirme ya da çatışmaya girme gibi birden fazla seçenekle karakterlerini daha da üst seviyelere çıkartabilecekler.

Narborion Saga’nın Facebook sayfasına ve Steam sayfasına göz atmayı unutmayın.