Oyun Haberleri

Monsters’ Den: Godfall, PC’ye Geliyor!

monsters-den-godfall-banner

Web tabanlı bir oyun olarak başlayan Monsters’ Den macerası, sonunda PC ve Mac platformlarına geçiş yapıyor. Oyunun geliştiricileri takipçilerin desteğini toplamak için Kickstarter projesi başlattı.

Monsters’ Den macerası 2007 yılında başladı. Web tabanlı ücretsiz bir oyun olarak sürüldükten sonra peşi sıra The Book of Dread ve Chronicles serileri geldi. Monsters’ Den bugüne kadar 30 milyondan fazla oynandı.

Mercenary Company, Godfall ismiyle yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başladır. Monsters’ Den: Godfall destek toplamak için Kickstarter sayfasını açtı. Ayrıca Steam üzerinde de bulunmak için Greenlight listesine girdi.

monsters-den-godfall-hareketli-gorsel

Oyun klasik Dungeon Crawl türünü, tur tabanlı savaşlarla birleştiriyor. Grafik namına çok fazla iddiası olmasa da, içerik bakımından oyuncuları doyuracak gibi gözüküyor. Birbirinden farklı zindanlar, yüzlerce eşya ve silah ve oyuncuların dövüşeceği onlarca yaratık Godfall içerisinde bulunacak.

Oyuncular dört farklı karakterden oluşturacakları partileri ile kötüle karşı savaş verebilecekler. Her karakterin kendine has özellikleri bulunacak. Ayrıca zindanları temizlemek dışında, yeryüzündeki kalenizi de korumak ve geliştirmek zorundasınız.

Kickstarter projesi başlayalı çok kısa bir süre oldu. Şimdilik 7.000 dolar barajı aşılmış durumda. Bitime kadar istenilen bağışların toplanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Oyun hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ya da destekçi olmak için resmi Kickstarter sayfasına göz atabilirsiniz. Steam Greenlight sayfasında da fazlasıyla bilgi bulunuyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons: Dark Alliance, Çıkış Günü Game Pass'e Dahil Olacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.