Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Monochroma, Yeşil Işık’ı Yakaladı!

Monochroma, Yeşil Işık’ı Yakaladı!

monochroma-oyun-banner

Ben küçükken, bir bulaşık deterjanının “Yakalayın yeşil ışığı, hesaplı parlak bulaşığı,” sloganlı bir reklamı vardı. Sizi bilmem ama Monochroma Yeşil Işığı yakaladı!

Monochroma oyunu tüm dünyaya sesini duyurmaya, kendisini ispatlamaya, başarılarına başarılar eklemeye devam ediyor.

Önce, Kickstarter’da 80.000$’lık desteği toplamayı başaran Monochroma; şimdi de dünyanın en büyük çevrimiçi oyun mağazası ve portalı Steam’in Greenlight listesine girdi.

monochroma-resim2Greenlight nedir diye soranlara kısaca şöyle anlatalım. Bağımsız oyun stüdyoları, yaptıkları oyunların tanıtımlarını, demolarını ve bilgilerini Greenlight sistemine giriyorlar. Bu sistemde oyunlar, oyunseverler tarafından oylanıyor ve en çok oy alan oyunlar, Steam’de satışa sunulmak üzere seçiliyor. Böylece bağımsız oyunlar da, oyuncuların desteği sayesinde Steam’de satışa çıkabiliyor.

Yerli yapım oyun olan Monochroma da Greenlight başarısı sayesinde Steam’de satışa çıkacak. 

Monochroma’nın Aralık ayı içerisinde çıkması bekleniyor. Monochroma oyununu daha önce sitemizde tanıtmıştık. Oyun ile ilgili ayrıntılı bilgilere “Monochroma – Masalsı Bir Hikaye, Fantastik Bir Şehir, Esrarengiz Bulmacalar” başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz. Biz de gelişmeleri takip ediyor, oyunu heyecanla bekliyoruz. Tebrikler Nowhere Studios, tebrikler Monochroma!

İlginizi Çekebilir  Torment: Tides of Numenera'nın Koleksiyon Sürümü ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

Monochroma’nın Steam Greenlight sayfasına ve sunumlarına buradan ulaşabilirsiniz!