Oyun Haberleri

Middle-Earth: Shadow of War Bekleyenlerini Üzdü

Monolith Productions’ın Warner Bros. ile ortaklaşa geliştirdiği yeni Orta Dünya oyunu Middle-Earth: Shadow of War için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

İlgili Makaleler

Middle-Earth: Shadow of Mordor’un başarısının ardından yeniden bilgisayarlarının karşısına oturan yapım ekibi, bir devam oyunu olan Middle-Earth: Shadow of War‘u hazırladı. Ağustos ayında piyasaya çıkacağını söyledikleri oyun şimdi ertelendi.

Monolith ekibi, “Shadow of War; oynanabilirlik, RPG, açık dünya ve hikaye anlamında çok yönlü bir oyun olacak. Ayrıca Nemesis Sistemi sayesinde herkesin farklı bir deneyim yaşaması sağlanacak. Tıpkı Shadow of Mordor’da yaptığımız gibi en iyi kaliteyi oyunculara sunmayı hedefliyoruz. Bunu yapmak için de verdiğimiz sözden vazgeçip oyunun çıkış tarihini ertelemek zorunda kaldık. Bunu yaptığımız için özür dileriz ancak birazcık daha beklemenin sonucunda ortaya muuhteşem bir oyun çıkacak,” açıklamasını yaptılar.

Açıklamada oyunun 10 Ekim 2017 tarihinde çıkacağı belirtildi. Yaz tatilini Shadow of War oynayarak geçirmek isteyenler maalesef okul döneminde dersleri biraz aksatacaklar gibi görünüyor. Shadow of War; PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Dilerseniz oyunun 88 dakikalık oynanış videosunu hemen izleyip biraz hevesinizi dindirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Planescape'den Numenera'ya Torment Keyfi!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu