Oyun Haberleri

Mass Effect Serisi Yenileniyor. Mass Effect Legendary Edition Duyuruldu!

Orijinal Mass Effect üçlemesi 4K çözünürlüğe kavuşuyor ve oyun yeniden düzenleniyor. Mass Effect Legendary Edition adıyla piyasaya çıkacak yenilenmiş Mass Effect sürümü, 2021’de PC, PS4 ve Xbox One’a geliyor. Oyunda ayrıca PS5 ve Xbox Series X için geliştirmeler olacak.

BioWare, N7 günü kutlamaları sırasında, 2007 ile 2012 yılları arasında yayınlanan ilk üç oyunun bir derlemesini Mass Effect Legendary Edition adıyla yenilenmiş halilyle piyasaya süreceğini duyurdu. Mass Effect Legendary Edition ayrıca tüm tek oyunculu DLC’leri, ek oyun içi silahları ve zırhları da barındıracak. BioWare ayrıca yeni sürümün 4K Ultra HD görseller için optimize edileceğini doğruladı.

Bununla birlikte şunu da unutmamak lazım ki Mass Effect Legendary Edition, Mass Effect serisinin bir yeniden yapımı olmayacak, sadece çözünürlük ve grafik geliştirmeleri yapılacak. Bioware, bu bağlamda EA Games’in Burnout Paradise ve Need for Speed: Hot Pursuit için yaptığı geliştirmeleri örnek almış durumda.

Mass Effect Legendary Edition için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmasa da, oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri Amazon’da 60$ fiyatla satışa çıkmış durumda.

İlginizi Çekebilir  Steam'de Oyuncuların Beklediği Yaz İndirimleri Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu